10:45

Razvan Marin si-a cerut scuze dupa ce a rabufnit la adresa selectionerului Mirel Radoi

Razvan Marin a postat un mesaj pe retelele de socializare in care isi cere scuze pentru ca s-a declarat nemultumit de cat a fost folosit de selectionerul Mirel Radoi, dar si de postul pe care a jucat, miercuri seara, dupa partida dintre nationala Romaniei si selectionata Macedoniei de Nord, scor 0-0. continuă pe Hotnews

Pas inapoi facut de Razvan Marin: Vreau sa-mi cer scuze

Razvan Marin a reactionat in media sociala dupa declaratia facuta la cald in urma meciului cu Macedonia de Nord din preliminariile Cupei Mondiale.

Razvan Marin a rabufnit la adresa selectionerului Mirel Radoi - Ce l-a nemultumit dupa egalul cu Armenia

Internationalul roman Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca Mirel Radoi l-a utilizat titular doar in meciul cu Liechtenstein, intrand sub 20 de minute in partida terminata la egalitate de Romania, miercuri, in fata Armeniei.

Razvan Marin a rabufnit la adresa selectionerului Mirel Radoi - Ce l-a nemultumit dupa egalul cu Macedonia de Nord

Internationalul roman Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca Mirel Radoi l-a utilizat titular doar in meciul cu Liechtenstein, intrand sub 20 de minute in partida terminata la egalitate de Romania, miercuri, in fata Macedoniei de Nord.

Tensiune in vestiarul nationalei. Razvan Marin a explodat dupa meciul cu Macedonia de Nord: Sunt nervos si suparat

Mijlocasul Razvan Marin s-a declarat nemultumit pentru ca a jucat putin in cele trei meciuri ale nationalei Romaniei din aceasta luna septembrie.

Raspunsul selectionerului Mirel Radoi - Cum comenteaza nemultumirile lui Razvan Marin

Romania a remizat in deplasare cu Macedonia de Nord 0-0), iar la finalul partidei Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca a jucat prea putin si nu pe postul pe care da cel mai bun randament. Raspunsul selectionerului Mirel Radoi nu s-a lasat prea mult asteptat.

actualitate, 10:45