12:30

Rotaru ameninta cu retragerea de la Universitatea Craiova

Inceputul slab de sezon, cu o singura victorie in sase meciuri oficiale, il nemultumeste pe Mihai Rotaru, patronul echipei Universitatea Craiova. continuă pe Online Sport

Universitatea Craiova - Botosani 1-2. Al doilea esec pentru Reghecampf

Echipa Universitatea Craiova n-a reusit nici in partida cu FC Botosani sa depaseasca momentul delicat din debutul acestui sezon si a pierdut, scor 1-2, dupa ce a condus la pauza.

CS Universitatea Craiova - FC Botosani, scor 1-2, in Liga I. Oltenii au condus la pauza

CS Universitatea Craiova a fost invinsa, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 0-1), de FC Botosani, in etapa a III-a a Ligii I. Acesta este al treilea meci la rand fara victorie pentru gazde, dupa 1-4, cu FCSB, in etapa a II-a, si dupa 0-0, cu FC Laci, in Conference League.

Asa am trait Universitatea Craiova - FC Botosani

Laurentiu Reghecampf a debutat pe banca tehnica a formatiei din Banie in Liga 1. Universitatea Craiova venea dupa eliminarea din Conference League, 0-1 la general cu albanezii de la Laci.

actualitate, 12:30