15:45

Ce s-a intamplat la meciul Franta - Elvetia cand camerele TV n-au vrut sa filmeze. Cine a intrat pe teren

In prima repriza ameciului Franta - Elvetia de luni seara, un suporter a intrat pe teren, iar jocul a fost oprit pentru circaun minut, potrivit digisport. ro. Barbatul era imbracat cu un tricou al. continuă pe B1

Bucurestiul devine, diseara, Capitala fotbalului european: Invitat de marca la meciul Franta - Elvetia

Romania isi ia adio de la Euro 2020, cu un meci de gala, Franta - Elvetia diseara, ora 22. 00, Pro TV). A 6-a partida din optimile turneului va atrage in tribunele Arenei Nationale nume uriase, atat din fotbalul romanesc, cat si cel mondial.

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti.

Presedintele UEFA vine la Bucuresti pentru Franta Elvetia

Aleksandr Ceferin, presedintele UEFA, va asista luni seara pe Arena Nationala din Bucuresti la meciul Franta Elvetia din optimile de finala ale EURO 2020.

Metrorex anunta prelungirea programului in aceasta seara cu ocazia meciului Franta-Elvetia. Pana la ce ora vor putea circula suporterii

Veste buna pentru microbistii care vor participa in aceasta seara la meciul care va avea loc intre Franta si Elvetia, din faza optimilor de finala a Campionatului European de Fotbal EURO 2020, incepand cu ora 22:00, pe Arena Nationala. Compania Metrorex a anuntat ca trenurile vor circula pe toate magistralele pentru inca doua ore .

ARENA NATIONALA SI CAMPIOANA MONDIALA SPUN: LA REVEDERE! EURO 2020: Franta - Elvetia 3-3 (4-5 la penalty-uri)

Arena Nationala si-a luat la revedere de la EURO 2020, la fel a facut si campioana mondiala, Franta, eliminata de Elvetia la lovituri de departajare. Scenaristul partidelor de aziieri sau cum vreti dumneavoastra la Bucuresti meciul a inceput pe 28 iunie si s-a terminat pe 29) a vrut sa fie generos si a mers pe acelasi sablon ca la Spania - Croatia, 3-1 pentru o echipa, 3-3, prelungiri, dupa care a schimbat putin partitura.

Franta Elvetia, ultimul meci gazduit de Arena Nationala la EURO 2020

Campioana mondiala Franta vine pe Arena Nationala pentru optimea de finala cu Elvetia in al patrulea si ultimul meci gazduit de Bucuresti la acest turneu final european.

actualitate, 15:45