23:30

VIDEO Liga 1: FCSB, victorie zdrobitoare in fata rivalei Dinamo: 6-0 - Cea mai mare diferenta de scor din istoria derbiului

FCSB a profitat din plin de perioada dificila prin care trece rivala Dinamo: formatia pregatita de Edi Iordanescu s-a impus cu 6-0 cea mai mare diferenta de scor din istoria derbiului), pe Arena Nationala, in etapa a opta din Liga 1. continuă pe Hotnews

Ce a declarat Edi Iordanescu inaintea derbiului FCSB - Dinamo Bucuresti

Edi Iordanescu, antrenorul echipei FCSB, se asteapta la un meci dificil cu Dinamo in etapa a opta a Ligii 1, o confruntare cu toate armele scoase, in opinia lui, in ciuda problemelor de la rivala din Soseaua Stefan cel Mare.

Totul despre FCSB Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc

Arena Nationala gazduieste, duminica seara, de la ora 21:00, un nou episod din Clasicul Romaniei, asa cum ne place sa spunem despre confruntarea FCSB Dinamo.

Liga 1: FCSB vs Dinamo - Derby sau macel?

FCSB vs Dinamo - Curiozitatea este mare, inaintea marelui meci de duminica seara, de la ora 21:00. Microbistii vor sa afle cum se vor prezenta cele doua formatii dupa pauza competitionala, interval garnisit cu miscari multe si interesante de mercato.

Asa am trait FCSB - Dinamo

Am transmislive text in aceasta pagina meciul FCSB - Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc.

Incident la Arena Nationala, inaintea meciului FCSB Dinamo. Un suporter a fost retinut

Un incident a avut loc, duminica seara, la Arena Nationala, inaintea meciului dintre echipele FCSB si Dinamo, contand pentru etapa a opta a Ligii 1. Potrivit GSP, jandarmii au folosit gaze lacrimogene.

FCSB Dinamo 6-0. Cel mai categoric succes pentru ros-albastri in duelul cu rivala istorica

FCSB a castigat de o maniera categorica derby-ul cu Dinamo, scor 6-0, o partida disputata in etapa a 8-a din CASA Liga 1 si care a fost transata de ros-albastri inca din prima repriza. FCSB a avut 4-0 la pauza, in conditiile in care Dinamo a ramas in inferioritate numerica in minutul 37! .

Edi Iordanescu, despre derbiul FCSB-Dinamo: Va fi o confruntare cu toate armele scoase

Antrenorul FCSB, Edward Iordanescu, se asteapta la un meci dificil cu Dinamo, o confrunatre cu toate armele scoase, in opinia lui, in ciuda problemelor de la rivala din Soseaua Stefan cel Mare.

Cine arbitreaza FCSB - Dinamo

Comisia Centrala a Arbitrilor a anuntat numele celui care va conduce la centru derby-ul de duminica seara.

Ionel Danca reclama un puci politic la adresa democratiei din PNL, Biroul Politic al partidului fiind convocat, dupa ora 23.00, pentru joi la ora 09.00

Deputatul Ionel Danca reclama, miercuri seara, un puci politic la adresa democratiei din PNL, Biroul Politic al partidului fiind convocat, dupa ora 23. 00, pentru joi la ora 09. E nebunie totala in echipadistrugatoare a Partidului National Liberal, a scris, miercuri seara, pe Facebook, Ionel Danca.

actualitate, 23:30