22:30

VIDEO Liga 1: Gaz Metan Medias vs Farul Constanta 1-1 Echipa lui Gica Hagi a egalat din penalty in minutul 90+7

Gaz Metan Medias si Farul Constanta au terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat in etapa a XVII-a a Ligii I. Echipa lui Gica Hagi a egalat in minutul 90+7, din penaltiy. continuă pe Hotnews

Liga 1: Gaz Metan Medias vs Farul - Gica Hagi, testat in Ardeal

In etapa a 17-a din Liga 1 la fotbal, Farul Constanta se deplaseaza in Ardeal, pentru jocul de luni, 29 noiembrie, ora 17:30, cu Gaz Metan Medias.

Scandal monstru la Gaz Metan - Farul. Echipa lui Gheorghe Hagi a primit un penalty gratuit, iar jucatorii gazdelor au fost la un pas sa-l bata pe arbitru

Meciul Gaz Metan Medias si Farul Constanta s-a incheiat la egalitate, scor 1-1, dupa un penalty transformat de spaniolul Jefte Betancor la ultima faza.

Asa am trait Gaz Metan - Farul

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Gaz Metan - Farul cu incepere de la ora 17:30. O partida care a contat pentru etapa a 17-a in CASA Liga 1.

actualitate, 22:30