09:45

Viking Stavanger

Gigi Becali recunoaste ca FCSB a primit penalty cu usurinta in prelungirile partidei cu Viking: De aseara maghiarii vor fi prietenii mei

Gigi Becali recunoaste ca penalty-ul din care FCSB a marcat golul calificarii in grupele Conference League a fost acordat cu usurinta de brigada de arbitri din Ungaria si spune ca de acum incolo maghiarii sunt prietenii sai, transmite Prosport. ro. Vicecampioana Romaniei s-a impus cu 3-1 la Viking Stavanger si s-a calificat in grupele Conference League. Scorul era 2-1 dupa 90 de minute, un rezultat care ar fi impins partida in cele doua reprize suplimentare de prelungiri, insa brigada de arbitri din Ungaria a acordat un penalty, iar FCSB a inscris in 90+4 si a obtinut biletul pentru faza urmatoare.

Dica, prima reactie dupa calificarea in grupele Conference League cu FCSB

Echipa FCSB a castigat in deplasare cu Viking Stavanger din Norvegia, scor 3-1, si a obtinut calificarea in grupele Conference League, prima dupa o seceta de cinci ani.

Greseala in care Becali insista inaintea fiecarui meci. Cum isi pune echipa in dificultate cu propriile cuvinte

Gigi Becali gafeaza din nou, cu putin timp inainte de meciul Viking Stavanger FCSB, care se va desfasura pe 25 august, in mansa a doua a play-off-ului Europa Conference League. Din pacate, din dorinta latifundiarului din Pipera de a-si incuraja echipa, acesta repeta aceeasi greseala care ii strica reputatia propriei sale echipe. Greseala de .

Viorel Hrebenciuc, din nou in delegatia lui FCSB Vicecampioana Romaniei a ajuns la Stavanger pentru returul cu Viking din playoff-ul Conference League

Delegatia lui FCSB a ajuns marti seara la Stavanger, iar din ea face parte si Viorel Hrebenciuc, omul care a ajutat echipa din umbra in perioada in care Gigi Becali a fost la inchisoare, potrivit GSP. ro. Viorel Hrebenciuc face parte din delegatia lui FCSB si in deplasarea la Viking Stavanger .

FCSB, invinsa de Viking pe Arena Nationala Echipa lui Nicolae Dica va lupta in Norvegia pentru grupele Conference League

FCSB a fost invinsa de echipa norvegiana Viking Stavanger, scor 2-1, in prima mansa a play-off-ului Conference League. Meciul s-a jucat pe Arena Nationala.

FCSB pierde pe teren propriu cu Viking. Misiune infernala in returul din Norvegia

Echipa FCSB a fost invinsa, joi seara, pe teren propriu, de Viking Stavanger, cu 2-1, in mansa tur din playoff-ul Conference League.

FCSB a vandut toate biletele de la meciul cu Viking Stavanger din Conference League. Mihai Stoica, ironic. Ne puteti spune asa

FCSB va avea 30. 000 de fani la meciul cu Viking Stavanger. Mihai Stoica a anuntat triumfator ca toate biletele au fost vandute, in conditiile in care clubul a fost nevoit sa inchida peluzele, din cauza problemelor din turul precedent. FCSB Viking Stavanger se disputa cu casa inchisa FCSB va avea din nou o galerie .

Totul despre FCSB Viking. Informatii cheie, echipe probabile si cotele BETANO

FCSB primeste replica echipei norvegiene Viking Stavanger, joi seara, in mansa tur din playoff-ul Conference League.

Gigi Becali de partea UEFA in decizia inchiderii celor doua peluze: Lasa ca e bine asa

Patronul echipei FCSB considera ca decizia UEFA de a inchide cele doua peluze la meciul cu Viking Stavanger programat pe Arena Nationala, joi seara, in playoff-ul Conference League, este una justa.

Becali fierbe: Cat a platit pe amenzile UEFA numai in ultimele doua saptamani

Formatia din Berceni e la 180 de minute de grupele Conference League, insa nu va avea sustinerea unui stadion arhiplin, joi ora 21. 30, Pro TV), in prima mansa a intalnirii cu Viking Stavanger Norvegia).

FCSB pune in vanzare biletele pentru meciul cu Viking. Cat costa cel mai ieftin tichet

FCSB o intalneste pe Viking Stavanger in playoff-ul Conference League. Primul meci e programat pe Arena Nationala, joi, de la 21:30.

DigiSport: FOTO FCSB merge sa joace in Paradis

FCSB a trecut de Dunajska Streda, scor general 2-0, in turul trei preliminar al Conference League, si o va intalni pe Viking Stavanger intr-o dubla decisiva pentru calificarea in grupele competitiei continentale.

actualitate, 09:45