21:02

WTA Bad Homburg: Angelique Kerber, in finala dupa ce a fost condusa cu set si 3-1 de Petra Kvitova

Angelique Kerber 28 WTA, cap de serie nr. 4) s-a calificat, vineri, in finala turneului de la Bad Homburg, trecand in trei seturi de Petra Kvitova 12 WTA, principala favorita). continuă pe Hotnews

WTA Bad Homburg: Raluca Olaru s-a calificat in finala probei de dublu

Perechea Raluca OlaruNadiya Kichenok RomaniaUcraina) s-a calificat, vineri, in finala probei de dublu din cadrul turneului de la Bad Homburg.

WTA Bad Homburg: Petra Kvitova, inca o victorie in trei seturi Programul sferturilor

Petra Kvitova a avut nevoie din nou de trei seturi pentru a castiga la Bad Homburg. Principala favorita s-a calificat in sferturile turneului de categorie WTA 250 dupa ce a trecut de Ann Li 70 WTA).

WTA Bad Homburg: Patricia Tig, invinsa in turul al doilea

Patricia Tig a parasit turneul de la Bad Homburg in turul al doilea, sportiva noastra fiind invinsa de Nadia Podoroska 40 WTA).

Momente cumplite pentru Sorana Cirstea la Bad Homburg. Cum a rectionat adversara ei

Andrea Petkovic a trecut de Sorana Cirstea pentru a ajunge in runda a doua la Openul inaugural Bad Homburg. Petkovic o va infrunta pe Amanda Anisimova, care a trecut in turul doi in 50 de minute. Din pacate pentru jucatoarea noastra meciul s-a terminat, dar nu inainte de a suferi si o accidentare. Sorana Cirstea .

actualitate, 21:02