12:15

Ana Bogdan a fost eliminata in primul tur la Madrid Open. Cu cati bani s-a ales chiar daca a pierdutcu Sevastova

Jucatoarea Ana Bogdan, locul 102 WTA, venita din calificari, a fost eliminata, joi, in primul tur al turneului Madrid Open. continuă pe Adevărul

Ana Bogdan trece de primul tur al calificarilor de la Madrid |Jacquelin Cristian, eliminata

Jucatoarea Ana Bogdan s-a calificat, marti, in turul secund al calificarilor pentru turneul Mutua Madrid Open gazduit de Ion Tiriac in capitala Spaniei.

Ana Bogdan, incantatoare: A intrat pe tabloul principal de la Madrid dupa o victorie de senzatie

Pentru prima data in ultimii ani, Ana a reusit sa treaca de cele doua tururi preliminare la Madrid Mutua Open! in acest moment, Romania are trei sportive pe tabloul principal.

WTA Madrid: Ana Bogdan, invinsa fara drept de apel in primul tur

Ana Bogdan locul 102 WTA, venita din calificari) a fost invinsa, joi, de Anastasija Sevastova 54 WTA), in primul tur al turneului de la Madrid.

Ana Bogdan invinsa la Madrid

Jucatoarea Ana Bogdan a evoluat, joi, in primul tur al turneului WTA 1000 de la Madrid, turneu organizat de Ion Tiriac.

Ana Bogdan, revenire splendida: S-a calificat pe tabloul principal de la Madrid

Ana Bogdan a obtinut, miercuri, calificarea pe tabloul principal de la Madrid competitie patronata de Ion Tiriac), dupa ce a reusit sa revina de la 0-1 la seturi.

Ana Bogdan, victorie impotriva unei favorite: La un meci distanta de calificarea pe tabloul principal de la Madrid

Ana Bogdan a avut parte de un meci epuizant, de aproape doua ore, impotriva jucatoarei Katerina Siniakova, favorita numarul opt in calificari. Sportiva noastra s-a impus si este la o singura victorie distanta de tabloul principal de la Madrid, competitie WTA 1000 patronata de Ion Tiriac.

Romancele joaca vineri la WTA Madrid. Simona Halep, Sorana Cirstea si Irina Begu au aflat orele de start pentru duelurile din primul tur

Simona Halep, dubla-castigatoare a turneului de tenis de la Madrid, a aflat ora la care va evolua din nou pe zgura din capitala Spaniei. Locul 3 mondial va juca in primul tur chiar cu o tenismena spaniola, Sara So.

FOTO Ana Bogdan, ipostaza sexy pe Instagram - Cine este fotograful

Este una dintre cele mai sexy jucatoare de tenis din Romania, iar recent si-a bucurat fanii cu o imagine fierbinte pe Instagram. Ana Bogdan traverseaza un moment bun din punct de vedere sportiv, ea ajungand pana in sferturi la Istanbul.

Ana Bogdan, start spectaculos, la Madrid: Romanca a invins o favorita in calificari

Continua seria rezultatelor bune pentru sportiva de 28 de ani. Dupa ce a atins sferturile la Istanbul Cup, acum e la o victorie de a intra pe tabloul principal de la Madrid Mutua Open.

Surpriza zilei la Madrid - Elina Svitolina, eliminata dupa ce a condus cu 5-1 in decisiv si a ratat sase mingi de meci

Jil Teichmann 40 WTA) a produs surpriza zilei la Madrid. Jucatoarea din Elvetia a fost condusa cu 5-1 in setul decisiv de Elina Svitolina 5 WTA si a patra favorita), dar a reusit o revenire de senzatie si s-a calificat in turul secund al competitiei de categorie WTA 1000, dupa doua ore si 35 de minute de joc.

actualitate, 12:15