23:01

Ana Bogdan invinsa la Madrid

Jucatoarea Ana Bogdan a evoluat, joi, in primul tur al turneului WTA 1000 de la Madrid, turneu organizat de Ion Tiriac. continuă pe Online Sport

WTA Madrid: Ana Bogdan, invinsa fara drept de apel in primul tur

Ana Bogdan locul 102 WTA, venita din calificari) a fost invinsa, joi, de Anastasija Sevastova 54 WTA), in primul tur al turneului de la Madrid.

Ana Bogdan, victorie impotriva unei favorite: La un meci distanta de calificarea pe tabloul principal de la Madrid

Ana Bogdan a avut parte de un meci epuizant, de aproape doua ore, impotriva jucatoarei Katerina Siniakova, favorita numarul opt in calificari. Sportiva noastra s-a impus si este la o singura victorie distanta de tabloul principal de la Madrid, competitie WTA 1000 patronata de Ion Tiriac.

Ana Bogdan a fost eliminata in primul tur la Madrid Open. Cu cati bani s-a ales chiar daca a pierdutcu Sevastova

Jucatoarea Ana Bogdan, locul 102 WTA, venita din calificari, a fost eliminata, joi, in primul tur al turneului Madrid Open.

Ana Bogdan trece de primul tur al calificarilor de la Madrid |Jacquelin Cristian, eliminata

Jucatoarea Ana Bogdan s-a calificat, marti, in turul secund al calificarilor pentru turneul Mutua Madrid Open gazduit de Ion Tiriac in capitala Spaniei.

Ana Bogdan, revenire splendida: S-a calificat pe tabloul principal de la Madrid

Ana Bogdan a obtinut, miercuri, calificarea pe tabloul principal de la Madrid competitie patronata de Ion Tiriac), dupa ce a reusit sa revina de la 0-1 la seturi.

FOTO Ana Bogdan, ipostaza sexy pe Instagram - Cine este fotograful

Este una dintre cele mai sexy jucatoare de tenis din Romania, iar recent si-a bucurat fanii cu o imagine fierbinte pe Instagram. Ana Bogdan traverseaza un moment bun din punct de vedere sportiv, ea ajungand pana in sferturi la Istanbul.

Ana Bogdan, incantatoare: A intrat pe tabloul principal de la Madrid dupa o victorie de senzatie

Pentru prima data in ultimii ani, Ana a reusit sa treaca de cele doua tururi preliminare la Madrid Mutua Open! in acest moment, Romania are trei sportive pe tabloul principal.

Ana Bogdan, start spectaculos, la Madrid: Romanca a invins o favorita in calificari

Continua seria rezultatelor bune pentru sportiva de 28 de ani. Dupa ce a atins sferturile la Istanbul Cup, acum e la o victorie de a intra pe tabloul principal de la Madrid Mutua Open.

actualitate, 23:01