08:00

ANALIZA Halep, plina de regrete dupa Rogers Cup: Ce sansa a ratat si cum arata situatia ei in clasamentul mondial

Simona Halep a pierdut primul set cu Marie Bouzkova 91 WTA), dupa care a abandonat din motive medicale. Iesirea de la Rogers Cup in sferturi a fost una extrem de dureroasa si nu doar din cauza problemelor de la tendon. continuă pe Adevărul

Halep la Rogers Cup. Ce a spus romanca dupa ce a facut pereche la dublu cu o jucatoare mai mica cu 11 ani

Simona Halep a debutat la Rogers Cup, unde a jucat in proba de dublu, alaturi de canadianca Leyla Annie Fernandez.

Punct magic pentru Simona Halep, la Rogers Cup. Spectatorii au fost la picioarele ei

Simona Halep continua sa surprinda! Campioana noastra s-a calificat in turul III din cadrul turneului de la Toronto, dupa o partida de mai bine de doua ore. Halep a trecut victorioasa peste americanca. Halep s-a calificat in tuul III al turneului din Toronto Partida de doua ore si jumatate dintre Jennifer Brady si Simona Halep .

Halep a inceput marsul triumfal spre apararea trofeului. Campioana noastra este in optimile Rogers Cup, dupa o partida absolut nebuna, cu tiebreak in decisiv (VIDEO)

Simona Halep s-a calificat in optimile Rogers Cup, la capatul unei partide entuziasmante cu Jennifer Brady, pe care a transat-o in trei seturi, cu tiebreak in setul decisiv, scor 4-6 7-5 7-6.

Halep, la Rogers Cup: Conferinta de presa stranie a Simonei. Romanca a raspuns in 38 de secunde la toate intrebarile

Conferinta de presa sustinuta de Simona Halep dupa abandonul din sferturile de finala de la Rogers Cup a durat mai putin de un minut!.

Halep la Rogers Cup: Mesajul emotionant transmis de Simona dupa abandon, pe Facebook, fanilor ei din Toronto

Cea mai buna jucatoare de tenis a Romaniei, Simona Halep a fost nevoita sa abandoneze partida cu Marie Bouzkova Cehia, 91 WTA), din sferturi de la Rogers Cup, din cauza unei accidentari la tendon.

Halep la Rogers Cup. Simona va juca in sferturi cu o adversara pe care nu a intalnit-o niciodata

Simona Halep s-a calificat en-fanfare in sferturile de finala ale Rogers Cup, dupa ce a trecut usor de Svetlana Kuznetova, din Rusia.

Halep la Rogers Cup. Cum arata traseul virtual al Simonei la Toronto dupa surprizele imense din primele zile

Rezultatele surprinzatoare din primele doua tururi de la Rogers Cup ii pot veni in ajutor Simonei in incercarea acesteia de a isi apara tiltul cucerit anul trecut in Canada.

Halep la Rogers Cup: Ce a nemultumit-o pe Simona in meciul pierdut in primul tur la turneul din Toronto

Simona Halep a spus, in conferinta de presa de dupa meciul de dublu pierdut in primul tur la Rogers Cup ca s-a simtit un pic batrana.

Simona Halep s-a retras de la Rogers Cup, accidentare la glezna stanga

Jucatoarea romana de tenis, Simona Halep, a decis sa abandoneze dupa pierderea primului set al sfert.

Simona Halep la Rogers Cup: Am avut probleme la tendonul lui Ahile inca de la primul meci

Simona Halep a abandonat meciul cu Marie Bouzkova Cehia, 91 WTA), din sferturi de la Rogers Cup, din cauza unei accidentari la tendon.

actualitate, 08:00