12:45

Argentina a suferit enorm pentru a trece de Nigeria. A fost 2-1 pentru nationala sud-americana, cu un gol marcat de Rojo in minutul 86. continuă pe Adevărul

FOTO Argentina, ce emotii! Nationala lui Messi se califica in optimi dupa o victorie dramatica in fata Nigeriei. Urmeaza un meci de foc impotriva Frantei

In zodia lui Chicharito: Mexic e in optimi dupa 2-1 cu Coreea de Sud

Cu sase puncte din tot atatea posibile, Mexic obtine calificarea intre cele mai bune 16 echipe la Cupa Mondiala din Rusia dupa un meci care il readuce in prim plan pe Javier Chicharito Hernandez.

In zodia lui Chicharito: Mexic pas mare spre optimi dupa 2-1 cu Coreea de Sud

Cu sase puncte din tot atatea posibile, Mexic este aproape de calificarea din Grupa F intre cele mai bune 16 echipe la Cupa Mondiala din Rusia dupa un meci care l-a readus in prim plan pe Javier Chicharito Hernandez.

actualitate, 12:45