21:00

Argentina invinge Belgia cu 1-0 si se califica in semifinalele Cupei Mondiale dupa 24 de ani

Argentina s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale din Brazilia, dupa ce a castigat cu 1-0 in fata Belgiei, intr-un meci disputat la Brasilia. Unicul gol al intalnirii a fost marct in minutul 8, de Gonzalo. continuă pe Antena3

Brazilia invinge Columbia cu 2-1 si se califica in semifinalele Cupei Mondiale

Brazilia s-a calificat cu emotii in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins Columbia cu 2-1, intr-un meci disputat la Fortaleza. Gazdele turneului final au marcat prin cei doi fundasi centrali, Thiago Silva.

Argentina a invins Belgia, scor 1-0, si s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale

Reprezentativa Argentinei s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins, sambata, la Brasilia, cu scorul de 1-0 1-0), selectionata Belgiei, in sferturile de finala ale competitiei.

CM 2014. LIVETEXT Argentina vs. Belgia: 1-0. Higuain deschide scorul in lupta pentru semifinale

Argentina si Belgia se dueleaza pentru un loc in semifinalele Campionatului Mondial. Meciul este al treilea sfert de finala, iar pana acum s-au calificat deja Germania si Brazilia.

CM 2014. LIVETEXT Argentina vs. Belgia: 1-0. O glorie argentiniana a facut infarct in timpul meciului

Brazilia a invins Columbia, scor 2-1, si s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale

Reprezentativa Braziliei s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins, vineri, la Fortaleza, cu scorul de 2-1 1-0), selectionata Columbiei, in sferturile de finala ale competitiei. Pentru.

Germania s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale dupa ce a invins Franta cu scorul de 1-0

Germania s-a calificat, vineri seara, in semifinalele Cupei Mondiale dupa ce a invins reprezentativa Frantei cu scorul de 1-0, relateaza EvenimentulZilei. Unicul gol al partidei a fost inscris de Mats.

Live Text: Argentina- Belgia, ora 19, in sferturile Cupei Mondiale

Argentina si Belgia se dueleaza azi pentru un loc in semifinalele Cupei Mondiale. invingatoarea din acest meci va intalni, in careul de asi, castigatoarea intalnirii Olanda- Costa Rica.

Live Text: Argentina- Belgia, 0-0, in sferturile Cupei Mondiale

Live Text: Argentina- Belgia, 1-0, in sferturile Cupei Mondiale

actualitate, 21:00