20:00

Asa am trait CFR Cluj - Concordia 2-1

Eliminata din Liga Campionilor de Malmo, campioana CFR Cluj a revenit in Liga 1 pentru a-si recladi moralul inaintea continuarii parcursului european in Europa League. Apasati aici pentru live video . continuă pe Online Sport

LIVE CFR Cluj - Concordia (21:00)

Eliminata din Liga Campionilor de Malmo, campioana CFR Cluj revine in Liga 1 pentru a-si recladi moralul inaintea continuarii parcursului european in Europa League. Apasati aici pentru live video .

LIVE CFR Cluj - Concordia 0-0

Champions League: CFR Cluj si Ludogoret, eliminate din competitie (Rezultate complete) - Programul meciurilor din turul trei preliminar

Miercuri au avut loc ultimele dispute din cadrul turului doi preliminar al Champions League. CFR Cluj, campioana Romaniei, a reusit doar nu rezultat de egalitate la Malmo scor 1-1) si a spus adio competitiei, in timp ce FC Vidi Ungaria) a produs surpriza serii si a eliminat-o pe Ludogoret Razgrad campioana Bulgariei).

Champions League: Malmo - CFR Cluj 1-1 / Ardelenii au ratat calificarea n turul trei preliminar

CFR Cluj spune adio competitiei din Champions League in turul doi preliminar, dupa ce a reusit doar un rezultat de egalitate in returul cu Malmo, scor 1-1. invinsa cu 1-0 in Gruia, campioana Romaniei a avut o prima repriza excelenta in Suedia, reusind sa deschida scorul in minutul 36. Malmo a egalat situatia pe tabela dupa pauza, iar formatia pregatita de Toni Conceicao nu a mai avut puterea sa marcheze, ramanand si in inferioritate numerica pe final de meci.

Asa am trait Malmo - CFR Cluj 1-1 (2-1 la general)

Am transmis live text in aceasta pagina, miercuri seara de la 20:15, partida retur dintre Malmo FF si CFR Cluj din turul 2 preliminar al Ligii Campionilor. In tur s-a impus echipa suedeza, cu 1-0.

CFR Cluj, eliminata din preliminariile Champions League

Campioana Romaniei, CFR Cluj, a terminat la egalitate in deplasare, 1-1 0-1), cu formatia suedeza Malmo FF, in mansa secunda a turului al doilea preliminar al Ligii Campionilor la fotbal, ratand astfel.

CFR Cluj, eliminata din Liga Campionilor de Malmo si propria mediocritate

CFR Cluj a ratat calificarea in turul 3 al Ligii Campionilor dupa 1-1 in returul din deplasare cu Malmo. Campioana Romaniei a condus cu 1-0, dar n-a avut puterea sa tina de rezultat si a terminat meciul in inferioritate numerica zbatandu-se in propria neputinta.

CFR Cluj eliminata din Liga Campionilor de Malmo si propria mediocritate

Prima victorie pentru CFR Cluj in noul sezon de Liga 1

Campioana CFR Cluj a spart gheata si a obtinut, sambata, primul succes in noul sezon de Liga 1 Betano, dupa 2-1 pe teren propriu cu Concordia Chiajna.

CFR Cluj si-a aflat adversara in turul 3 preliminar din Europa League

Redirectionata catre a doua competitie europeana dupa eliminarea suferita in turul 2 preliminar al Ligii Campionilor, CFR Cluj isi cunoaste viitoarea adversara.

actualitate, 20:00