23:00

Asa am trait FCSB 2 - CSA Steaua

Etapa a 2-a din Liga 3 le-a adus fata in fata pe FCSB 2 si CSA Steaua. Meciul s-a jucat fara spectatori la baza din Berceni a ros-albastrilor lui Gigi Becali. continuă pe Online Sport

CSA Steaua castiga in inferioritate numerica duelul cu FCSB 2 in Liga 3. Becali a fost la meci!

Echipa CSA Steaua a invins-o pe FCSB 2 cu un gol marcat in minutul 90 pe terenul formatiei lui Gigi Becali din Berceni.

FCSB si-a aflat adversara din turul 3 preliminar din Europa League! Cand e programat meciul si ce jucatori ar putea fi recuperati

FCSB a obtinut o calificare miraculoasa in turul 3 preliminar al Europa League, la capatul unui meci halucinant in Serbia. A fost 6-6 dupa 120 de minute si o victorie obtinuta la lovituri de departajare in fata celor de la Backa Topola. Dennis Man a marcat un hat-trick, plus penalty-ul decisiv si a fost 10-11 .

Programul turului 2 din Cupa Romania. Pe cine va intalni CSA Steaua

Federatia Romana de Fotbal a anuntat meciurile turului doi din Cupa Romaniei.

FCSB este aproape de excluderea din Europa, dupa noi cazuri de coronavirus! Mai sunt doar 14 jucatori valizi

FCSB este foarte aproape de excluderea din Europa, dupa ce a fost lovita in plin de pandemia de coronavirus. Dupa ultimele teste efectuate s-a ajuns la nu mai putin de 18 cazuri. Dintre care 9 fotbalisti si 9 oameni din staff. Astazi, de la ora 22:00, este programata partida cu Backa Topola, din turul 2 .

actualitate, 23:00