09:30

Asa am trait Finlanda - Rusia 0-1

Finlanda si Rusia au deschis a doua etapa din faza grupelor EURO 2020. Meciul programat la Sankt Petersburg a fost live text in aceasta pagina de la ora 16:00. continuă pe Online Sport

Asa am trait Anglia - Croatia 1-0

De la ora 16:00 am transmis live text in aceasta pagina primul meci din Grupa D, Anglia - Croatia. Un duel cu amintiri neplacute pentru englezi care au ratat calificarea la EURO 2008 in fata croatilor, iar la Cupa Mondiala din 2018 au fost eliminati in semifinale de asemenea de Croatia. Anglia n-a pierdut niciodata pe Wembley la un turneu final! .

Asa am trait Scotia - Cehia 0-2

Scotia a revenit dupa 23 de ani la un turneu final si a jucat pe teren propriu, la Glasgow, in fata unei echipe care joaca la al saptelea turneu final european consecutiv. Meciul Scotia - Cehia a fost live text in aceasta pagina, luni, de la ora 16:00.

Pontul zilei la Euro 2020: Varianta ideala la Finlanda vs Rusia - Posibil castig in doar o repriza

Ziua de miercuri de la Euro 2020 se deschide cu un meci din Grupa B. Un duel rece intre Finlanda si Rusia, partida care va debuta la ora 16:00.

PRIETENUL TARULUI EURO 2020: Finlanda - Rusia 0-1

Rusia a invins, dar nu a convins. Norocul lor masoara fix cat acei cativa centimetri necesari arbitrilor video sa decida ca golul finlandezilor din minutul 5 a fost din pozitie de ofsaid.

Horoscop 16 iunie. Zi grea pentru Balante, ce nu au voie sa faca fix azi

Ziua de miercuri, 16 iunie, aduce multi nativi fata in fata cu unele decizii foarte mari. intre timp, Balantele se confrunta cu foarte multe probleme si trebuie sa se fereasca de anumite lucruri. Numerele ce vor purta noroc sunt 4,13,28,30,32,40, iar culorile norocoase sunt verdele deschis si cremul. Berbec Cei ce se afla sub acest .

LIVE Franta - Germania 1-0. Doua goluri anulate Frantei pentru offside

De la ora 22:00 transmitem live text clasicul Franta - Germania, meci programat la Munchen in Grupa F a EURO 2020.

actualitate, 09:30