16:30

Asa am trait Romania - Feroe 4-1 in preliminariile EURO 2020

Romania a cautat si obtinut, marti seara, prima victorie in preliminariile EURO 2020. continuă pe Online Sport

ROMANIA - FEROE LIVE pentru EURO 2020. ONLINE STREAM PRO TV - VIDEO

ROMANIA - FEROE LIVE pentru EURO 2020. Selectionerul nationalei de fotbal a Romaniei, Cosmin Contra, a efectuat patru modificari in echipa de start pentru partida cu reprezentativa.

Romania a reusit prima victorie in preliminariile EURO 2020. Tricolorii, 4-1 cu reprezentantii Insulelor Feroe

Nationala de fotbal a Romaniei a obtinut prima sa victorie din Grupa F a preliminariilor EURO 2020, 4-1 3-1) cu reprezentativa Insulelor Feroe, marti seara, pe Stadionul Dr. Constantin Radulescu din.

Toate rezultatele si marcatorii meciurilor din preliminariile Euro 2020

Romania a fost invinsa in primul meci din preliminariile Euro 2020, intr-o grupa in care s-au inregistrat numai rezultate de 2-1.

Asa am trait Suedia - Romania 2-1 in preliminariile EURO 2020

Am transmis meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

Romania - Feroe, azi, ora 21.45. Totul despre adversara de azi a tricolorilor

Partida Romania Feroe, din preliminariile Euro 2020, se joaca de la ora 21:45, pe stadionul CFR Cluj, si va fi transmisa in direct la Pro TV.

LIVE Suedia - Romania (19:00) in preliminariile EURO 2020

Urmariti meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

LIVE Romania - Feroe 0-0 in preliminariile EURO 2020

Romania cauta prima victorie in preliminariile EURO 2020 si orice alt rezultat cu modesta Feroe ar echivala cu un dezastru.

LIVE Romania - Feroe 3-1 in preliminariile EURO 2020

Suedia Romania 2-1. Tricolorii au debutat cu stangul in preliminariile Euro 2020

Romania a debutat cu stangul in grupa F din preliminariile Campionatului European din 2020. Reprezentativa antrenata de Cosmin Contra a pierdut cu scorul de 1-2 meciul jucat in deplasare impotriva Suediei. Tricolorii au jucat slab in prima repriza, in care au primit 2 goluri in 7 minute. Scorul final a fost stabilit de Claudiu Keseru, [] .