20:45

Suedia Romania 2-1. Tricolorii au debutat cu stangul in preliminariile Euro 2020

Playtech Playtech,

Romania a debutat cu stangul in grupa F din preliminariile Campionatului European din 2020. Reprezentativa antrenata de Cosmin Contra a pierdut cu scorul de 1-2 meciul jucat in deplasare impotriva Suediei. Tricolorii au jucat slab in prima repriza, in care au primit 2 goluri in 7 minute. Scorul final a fost stabilit de Claudiu Keseru, [] . continuă pe Playtech

SUEDIA - ROMANIA 2-1 Tricolorii, spulberatori, constanti, de iluzii

Echipa nationala de fotbal a debutat cu stangul in campania de calificare la Euro 2020. Ianis nu e Gheorghe, deocamdata - ca sa fim optimisti, dar nu aici este marea problema a acestei formatii. Problemele sunt profunde si nu tin in totalitate de sport, e vorba si de mentalitate, de infrastructura si de multe alte lucruri, care nu pot fi rezolvate doar prin antrenamente tehnico-tactice.

Ungurii uimesc Europa: Rezultat magnific obtinut de nationala lui Szalai in preliminariile Euro 2020

Daca tricolorii au pornit cu stangul in preliminarii, in schimb, maghiarii tocmai au dovedit ca isi revin treptat si cu fotbalul si sunt capabili de a produce surprize mari.

Suedia Romania, sambata, ora 19:00. Tricolorii cauta revansa dupa eliminarea din sferturi la CM 94

Suedia Romania se joaca sambata, 23 martie, de la ora 19:00, intr-un meci din grupa F contand pentru preliminariile Campionatului European de Fotbal din 2020. Tricolorii au ocazia sa isi ia revansa dupa eliminarea din sferturile de finala la Campionatul Mondial din SUA, din 1994. Generatia de Aur a Romaniei, din care faceau parte, [] .

EURO 2020. Suedia-Romania 2-1. Tricolorii au aratat fotbal o jumatate de repriza

Suedia-Romania Online Stream Live Video Pro tv Suedia conduce echipa Romaniei cu scorul de 1-0 din min. 33 al partidei care are loc sambata seara, pe Friends Arena din Solna, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020.

LIVE Suedia - Romania (19:00) in preliminariile EURO 2020

Urmariti meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

LIVE Suedia - Romania in preliminariile EURO 2020

Asa am trait Suedia - Romania 2-1 in preliminariile EURO 2020

Am transmis meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

Fluier de start in preliminariile EURO 2020!

Romania incepe preliminariile EURO 2020 in deplasare, in Suedia. Cu un lot foarte tanar, Cosmin Contra abordeaza prima campanie de calificari a echipei care poate fi noua Generatie de Aur.

Toate rezultatele si marcatorii meciurilor din preliminariile Euro 2020

Romania a fost invinsa in primul meci din preliminariile Euro 2020, intr-o grupa in care s-au inregistrat numai rezultate de 2-1.

Tricolorii au ajuns in Suedia pentru debutul in preliminariile EURO 2020

Drumul echipei nationale a Romaniei spre turneul final al EURO 2020 incepe la Stockholm, acolo unde vom intalni sambata seara nationala Suediei in primul meci al calificarilor.