12:45

Anglia da jumatate din echipele calificate in sferturile Ligii Campionilor

Cinci natiuni sunt reprezentate in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, iar jumatate din cele opt echipe calificate provin din Premier League. continuă pe Online Sport

Imperial! Cristiano Ronaldo o califica pe Juventus in sferturile Ligii Campionilor

Hattrick de poveste reusit de Cristiano Ronaldo, marti seara, in returul confruntarii dintre Juventus si Atletico Madrid, un 3-0 prin care campioana Italiei a anulat victoria adversarilor din tur, cand Atletico se impunea cu 2-0 pe propriul teren.

Barca si Liverpool dau de pamant cu Lyon si Bayern, se califica en fanfare in sferturile de finala ale Ligii Campionilor

Miercuri seara am aflat ultimele doua echipe calificate in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Dupa remize fara goluri in prima mansa, Barca si Liverpool s-au distrat cu Lyon si Bayern si s-au calificat fara emotii in sferturi.

Mai putin de jumatate din romani muncesc. Doua milioane stau efectiv degeaba

Din totalul de peste 19 milioane de romani, mai putin de jumatate munceau in anul 2017, dintre care o parte sunt pensionari, altii elevi, dar exista o categorie speciala din care fac parte doua milioane de.

actualitate, 12:45