• FINAL Simona Halep vs Julia Goerges 7-6(1), 7-6(6)

• Australian Open (m): Rafael Nadal, Roger Federer si Marin Cilic s-au calificat n optimi/ Khachanov, Schwartzman si Verdasco, eliminati (Rezultatele zilei)

• LIVESCORE Mihaela Buzarnescu - Venus Williams 7-6(3), 6-7(3), 1-3
  • Hotnews.ro Actualitate - 15 Ian, 09:07

• VIDEO Faza zilei: Cnd nu cunosti regulamentul, te bucuri mai devreme, dar meciul nu s-a ncheiat
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Ian, 09:55

• Kevin Anderson a cstigat turneul de la Pune (trei seturi la tiebreak cu uriasul Ivo Karlovic)
  • Hotnews.ro Actualitate - 05 Ian, 17:28

• WTA Shenzhen: Irina Begu, nvinsa la tiebreak n setul decisiv
  • Hotnews.ro Actualitate - 31 Dec 2018, 08:29