19:15

Cel mai asteptat sfert de finala de la Euro 2016: Germania - Italia. Toate detaliile despre confruntarea titanilor

Orasul Bordeaux va gazdui, diseara ora 22. 00, Pro TV, Dolce Sport) cea mai echilibrata si atractiva confruntare din aceasta faza a Campionatului European. continuă pe Adevărul

LIVE TEXT: Germania - Italia, cel mai asteptat sfert de finala la EURO 2016 se joaca ACUM

Italia a prezentat un joc foarte solid la acest turneu final, reusind sa invinga fara drept de apel echipe foarte puternice precum Belgia sau Spania, ambele partide castigate cu 2-0 si dominate clar de italieni.

LIVE TEXT: Germania - Italia, cel mai asteptat sfert de finala la EURO 2016

LIVE TEXT: Germania - Italia, cel mai asteptat sfert de finala

Euro 2016: Germania - Italia, meciul zilei de sambata

Al treilea sfert al Campionatului European din Franta aduce un meci care putea fi oricand finala acestei competitii. Italia o va infrunta pe campioana mondiala Germania in cel mai asteptat duel din sferturi, dupa ce a eliminat-o in optimi pe Spania, detinatoarea trofeului. Meciul se va disputa pe Stade Matmut Atlantique din Bordeaux, de la ora 22:00. Invingatoarea acestei confruntari trebuie sa treaca de castigatoarea partidei Franta-Islanda pentru a juca finala Euro 2016. Meciul va fi transmis in direct la Dolce Sport si Pro Tv si Live Score pe HotNews. ro.

VIDEO. Selfie69. Cum arata posterul INTERZIS de Facebook al celui mai asteptat film romanesc din 2016

Afisul comediei Sefie69, regizat de Cristina Iacob - continuarea celui mai bine vandut film romanesc al anului 2014, Selfie a fost interzis pe Facebook. Posterul celui mai asteptat film romanesc din 2016 a fost postat pe reteaua de socializare chiar pe pagina filmului, dar a fost reclamat si blocat, informeaza Mediafax.

Avancronica Germania-Italia, finala din sferturi a EURO 2016

Germania si Italia se infrunta sambata seara in cel mai asteptat sfert de finala de la EURO 2016, un meci intre actuala detinatoare a titlului mondial si o fosta castigatoare de Cupa Mondial.

8234;Selfie698236;: Asa arata posterul INTERZIS de Facebook al celui mai asteptat film romanesc din 2016 (FOTO+VIDEO)

Posterul comediei romanesti Selfie69, regizata de Cristina Iacob, a fost reclamat de mai multi utilizatori, astfel ca s-a ajuns sa fie interzis pe Facebook. Posterul prezinta un corp uman,.

Avancronica Polonia-Portugalia, primul sfert de finala la EURO 2016

Polonia si Portugalia deschid, joi seara de la 22:00 live text pe onlinesport. ro, faza sferturilor de finala la Campionatul European intr-un meci programat pe Stade Velodrome din Marsilia.

EURO 2016, din sfert in sfert

Sferturile de finala ale EURO 2016 incep joi si se joaca pana duminica. Am trecut in revista fiecare sfert de finala. Iata ce performan?e au adunat pana acum la Campionatele Europene fiecare dintre cele opt tari ramase pentru cursa spre trofeul din Franta.

Nebunie de meci la EURO 2016! Tara Galilor joaca in semifinale cu Portugalia, dupa ce a eliminat Belgia!

In cel de-al doilea sfert de finala disputat la EURO 2016, Tara Galilor a eliminat Belgia, scor 3-1, si va juca in semifinale contra Portugaliei. Au marcat: Williams 31, Robson-Kanu 65, Vokes 86 /.

actualitate, 19:15