19:15

Champions League: Juventus, victorie pe Old Trafford, 1-0 cu Manchester United; Real si Bayern au nvins, dar n-au convins (Rezultatele serii)

Marti au avut loc primele partide ale etapei a treia din grupele Champions League. Juventus Torino a obtinut trei puncte in deplasarea de pe Old Trafford, intr-un meci in care Dybala a fost singurul marcator si Cristiano Ronaldo nu a stralucit. Real Madrid a invins la limita Viktoria Plzen 2-1), in timp ce Bayern Munchen a castigat cu 2-0 in deplasarea de la Atena, marcand ambele goluri intr-un interval de doua minute. Cel mai spectaculos meci al serii a avut loc intre Hoffenheim si Olympique Lyon, gazdele egaland in minutul 90+2, scor 3-3. continuă pe Hotnews

Manchester United - Juventus, meciul serii in Liga Campionilor. Ronaldo revine pe Old Trafford

Duel de cinci stele, marti seara, pe Old Trafford din Manchester, acolo unde United primeste vizita lui Juventus in derby-ul Grupei H din Liga Campionilor.

Champions League: Manchester United - Juventus Torino, duelul serii / Cristiano Ronaldo se ntoarce pe Old Trafford (Programul televizarilor)

Marti vor avea loc primele partide din etapa a treia a grupelor Champions League. Cristiano Ronaldo se va deplasa cu Juventus in Anglia, pentru a juca impotriva fostei sale echipe Manchester United. in alta partida a serii, Real Madrid va incerca sa depaseasca perioada grea prin care trece si sa se impuna pe teren propriu impotriva Viktoriei Plzen.

actualitate, 19:15