13:30

CSM Bucuresti, pe un butoi de pulbere: Pentru mine e ceva oribil. Cand cineva te ataca aici, trebuie sa il ucizi! E ca si cum ar veni la tine in casa sa te omoare

CSM Bucuresti a dezamagit si in meciul cu Thuringer, terminat cu o remiza, scor 23-23, iar atmosfera din cadrul lotului este din ce in ce mai proasta. continuă pe Adevărul

Inca un pas gresit pentru CSM Bucuresti in Liga Campionilor

Fara doar si poate pana acum nu este sezonul celor de la CSM Bucuresti.

CSM Bucuresti smulge pe final un egal cu Thuringer (23-23), dupa ce condusese la 6 goluri... Ecuatia grupei se complica

CSM Bucuresti si Thuringer au remizat, scor 23-23, in ultimul meci din grupa 2 principala a Ligii Campionilor, astfel ca cea mai puternica echipa a Romaniei mai poate termina doar pe locul 3 sau 4, motiv pentru.

CSM Bucuresti, rezultat modest in Liga Campionilor

Campioana Romaniei la handbal feminin, CSM Bucuresti, a incheiat grupa a II-a a Ligii Campionilor cu un rezultat de egalitate, inregistrat vineri, pe teren propriu, cu formatia germana Thuringer HC, scor 23-23.

Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti, egal cu Thuringer in ultimul meci din Grupa Principala (23-23) - Tigroaicele au condus cu 14-8 la pauza

CSM Bucuresti a terminat la egalitate cu Thuringer, scor 23-23, in ultimul meci din Grupa Principala II a Ligii Campionilor la handbal feminin. Campioana Romaniei a condus cu 14-8 la pauza, insa totul s-a prabusit in repriza secunda. Tigroaicele pot termina chiar si pe locul patru in grupa, daca Ferencvaros o invinge pe Krim Ljubiana.

actualitate, 13:30