17:30

CSM Bucuresti, calificata in sferturile Ligii Campionilor la handbal

CSM Bucuresti a reusit sa se califice in sferturile Ligii Campionilor, chiar daca a fost invinsa de Metz cu 28 la 26. CSM Bucuresti ramane pe locul 4 in clasamentul Grupei 1, cu 9 puncte, si este deja calificata in sferturile Ligii Campionilor. continuă pe Antena3

SCM Ramnicu Valcea, calificare istorica in sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin

Campioana en-titre a Romaniei la handbal feminin, SCM Ramnicu Valcea, s-a calificat sambata, pe teren propriu, in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a invins formatia suedeza IK Savehof, scor 28-20 16-10), in penultima partida din grupa principala II.

CSM Bucuresti obtine calificarea in sferturile Ligii Campionilor

In pofida infrangerii din deplasare cu Metz, vicecampioana Romaniei a prins un loc intre primele opt echipe din Liga Campionilor la feminin.

CSM Bucuresti devine mai puternica: echipa de handbal a transferat cel mai bun inter stanga de la Mondialul din 2019

CSM Bucuresti a anuntat transferul vicecampioanei mondiale Alexandrina Barbosa, care va evolua vreme de un an, incepand din aceasta vara, pentru echipa din Capitala.

Zi mare pentru Romania: CSM e si ea in sferturile Ligii Campionilor, desi joaca duminica! Cum s-a calificat

La cateva ore dupa ce SCM Ramnicu Valcea si-a asigurat, in premiera, locul printre primele opt echipe feminine de pe continent, tigroaicele au primit vesti bune la randul lor.

Liga Campionilor, handbal (f): SCM Ramnicu Valcea s-a calificat in premiera in sferturi

SCM Ramnicu Valcea si-a asigurat calificarea in sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin, dupa ce a invins pe teren propriu formatia suedeza IK Savehof, scor 28-20, in penultima etapa din Grupa Principala II a competitiei.

Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti, invinsa in deplasare de Metz

CSM Bucuresti a pierdut in deplasare cu Metz, scor 26-28, in penultima etapa din Grupa Principala I a Ligii Campionilor la handbal feminin.

Sa vina PSG! Dinamo s-a calificat in optimile Ligii Campionilor la handbal masculin

Echipa Dinamo Bucuresti a eliminat-o pe Sporting Lisabona dupa a doua victorie in dubla mansa.

CSM Bucuresti pierde in fata Metz Handball, in Liga Campionilor, dupa ce a ratat doua goluri in mai putin de un minut (VIDEO)

CSM Bucuresti a pierdut meciul jucat, duminica, in fata echipei franceze Metz Handball,scor 26-28, din penultima etapa a grupelor Ligii Campionilor. in ciuda infrangerii, CSM Bucuresti ramane.