15:31

Cupa Romaniei: FCSB, ultima calificata in sferturi. Echipa lui Dica a invins in optimi ACS Poli Timisoara, scor 3-0

Formatia FCSB s-a calificat, joi seara, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, trecand in optimi de ACS Poli Timisoara, in deplasare, scor 3-0, potrivit news. ro. Gazdele au incheiat jocul in inferioritate numerica, dupa ce Andrei Artean a fost eliminat. continuă pe Hotnews

Cupa Romaniei: CSM Poli Iasi, prima echipa calificata in sferturile competitiei

CSM Poli Iasi a obtinut, marti, calificarea in sferturile Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins, scor 2-0, pe Unirea Slobozia din Liga a treia). Golurile au fost marcate de Pedro Medes 11', din penalti) si Catalin Stefanescu 66').

Revine gradinita FCSB in Cupa Romaniei

In pofida parcursului slab din ultimele trei meciuri, toate pierdute fara gol marcate, Nicolae Dica este decis sa dea credit tinerilor in meciul de Cupa Romaniei cu ACS Poli Timisoara.

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Chindia - Astra (18:30) si Poli Timisoara - FCSB (21:30)

Marti, miercuri si joi sunt programate meciurile fazei optimilor de finala in Cupa Romaniei, partide care vor fi live text aici pe onlinesport. ro .

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Chindia - Astra 0-0. Urmeaza Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Chindia - Astra 0-1 (prelungiri). Urmeaza Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Poli Timisoara - FCSB 0-2. Golofca marcheaza un super gol

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Hermannstadt - Juventus 0-0

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Hermannstadt - Juventus 2-0

Cupa Romaniei, Rezultatele complete din optimi

Marti, miercuri si joi au fost programate meciurile fazei optimilor de finala in Cupa Romaniei. Vedeti mai jos rezultatele.

actualitate, 15:31