05:15

Cupa Romaniei: Poli Iasi, in sferturi dupa 3-0 cu Metalul Buzau

Poli Iasi s-a calificat, joi, in sferturile Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, scor 3-0, de Metalul Buzau. Golurile au fost marcate de Popadiuc 20, Horsia 49 si Hatiegan 81. continuă pe Hotnews

Poli Iasi, calificare cu scor de neprezentare in sferturile Cupei Romaniei

Pentru Poli Iasi deplasarea de la Buzau a fost o formalitate contra echipei locale Metalul, formatie din Liga 3.

Cupa Romaniei: Sepsi, in sferturi dupa ce a invins-o pe Astra, scor 4-2

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe a obtinut calificarea in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o, pe teren propriu, pe Astra Giurgiu, scor 4-2.

Cupa Romaniei: FCSB, in sferturi dupa 1-0 vs Universitatea Cluj Hora a inscris golul victoriei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti a invins Foresta Suceava (4-0) si s-a calificat in sferturi

FC Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 4-0 1-0), echipa din Liga a III-a Foresta Suceava.

Cupa Romaniei: Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat in sferturi Prahovenii au facut spectacol la Cluj

Formatiile Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat, miercuri, in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce au trecut in partidele disputate in optimi de FC Botosani scor 2-0), respectiv Sanatatea Cluj scor 7-0).

Asa am trait Poli Iasi - CFR Cluj

Etapa a 14-a s-a incheiat, luni seara, cu meciul dintre Poli Iasi si CFR Cluj. Partida a fost live text in aceasta pagina.

Liga 1: Poli Iasi vs CFR Cluj 2-1 Moldovenii au intors scorul, dupa doua greseli ale lui Arlauskis (Clasamentul dupa 14 etape)

CFR Cluj a fost invinsa, luni, in deplsare, la Botosani, cu scorul de 2-1 1-1), de Poli Iasi, in ultimul meci al etapei a XIV-a a Ligii I. Clujenii au avut 1-0, dar au pierdut din nou dupa ce au jucat in cupele europene, iesenii intorcand scorul dupa doua greseli ale portarului Arlauskis.

CFR Cluj a pierdut meciul cu Poli Iasi, scor 1-2, dupa ce a avut 1-0, in Liga I

Poli Iasi produce surpriza si invinge liderul CFR Cluj

Ultima partida a etapei a 14-a din Liga 1 a adus infrangerea liderului CFR Cluj intr-un meci in deplasare cu Poli Iasi.

Dinamo, calificare fara emotii in Cupa Romaniei

Dinamo Bucuresti s-a calificat fara emotii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, mie.

actualitate, 05:15