05:45

FOTO Elina Svitolina, suporterul de lux al Ucrainei la Euro 2020

Ucraina este una dintre marile surprize de la Euro 2020, trupa pregatita de Andriy Shevchenko bifand calificarea in sferturi. Formatia galben-albastra a avut un suporter de lux din fata televizorului la meciul cu Suedia castigat cu 2-1): Elina Svitolina. continuă pe Hotnews

Anglia, fara suporteri in sferturile de finala de la Euro 2020. Ce se intampla cu fanii nationalei Albionului

Anglia ar putea juca in sferturile de finala de la Euro 2020 fara sa fie incurajata de suporteri. Dupa victoria istorica in fata Germaniei, cu 2-0, nationala Albionului se va deplasa, pentru prima ora la acest turneu final, in afara tarii. Partida contra Ucrainei, de sambata, 3 iulie, va fi gazduita de Stadio Olimpico din .

FOTO Spectacolul suporterilor in Centrul Vechi al Capitalei, inaintea ultimului meci de la Euro 2020 de pe Arena Nationala

Luni, Centrul Vechi al Capitalei a fost din nou sub asediul suporterilor, de data aceasta veniti din Elvetia si Franta, pentru ultimul meci gazduit de Arena Nationala in cadrul Euro 2020.

Euro 2020. Cate milioane de euro a incasat HoReCa! Suma e colosala

Euro 2020 s-a dovedit o afacere profitabila si pentru cei din HoReCa. Industria ospitalitatii avea asteptari mari de la meciurile gazduite de Bucuresti la turneul final. Hotelierii, patronii de restaurante, dar si ai firmelor de catering s-au confruntat cu mari probleme din cauza pandemiei. Turnul final a fost un colac de salvare pentru multi dintre .

Euro 2020. Antrenor, dat afara pe nepusa masa! Ce se intampla in campionat

Euro 2020 face deja victime in randul selectionerilor. Un antrenor a fost dat afara de pe banca tehnica a unei nationale importante. Desi trecuse cu usurinta de grupe, echipa Olandei a fost eliminata, surprinzator, in optimi, de catre mai slab cotata reprezentativa a Cehiei. Iar acest lucru nu a ramas fara consecinte. Euro 2020. Antrenor, .

Anglia elimina Germania in optimi la EURO 2020

Raheem Sterling si Harry Kane au marcat golurile prin care Anglia a invins Germania, marti seara, in optimile de finala la EURO 2020.

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti.

Victor Piturca ia o avere de la PRO TV. Cati bani incaseaza pentru Euro 2020

Victori Piturca incaseaza o suma uriasa de la Pro Tv. Fostul selectioner face analiza meciurilor de la EURO 2020, iar pentru asta este rasplatit foarte generos. Victor Piturca ia o avere de la PRO TV Victor Piturca este expertul Pro Tv din discutiile dupa meciurile EURO 2020. Cu toate ca a fost de-a lungul timpului .

Cehia produce surpriza si elimina Olanda in optimile EURO 2020

Finalista din 1996 a invins Olanda, cu 2-0, si continua povestea la EURO 2020. In sferturi, Cehia va intalni Danemarca intr-un meci putin anticipat inaintea startului competitiei.

Paul Pogba rupe tacerea dupa eliminarea surprinzatoare a Frantei de la Euro 2020

Iesirea surprinzatoare a Frantei inca din optimile Euro 2020, dupa infrangerea la penaltiuri cu Elvetia, i-a marcat pe jucatorii francezi. Paul Pogba a postat un mesaj pe Instagram indreptat spre toti fanii cocosilor galici.

Selectionerul Angliei explica cum a eliminat-o pe Germania de la Euro 2020

Gareth Southgate este omul momentului in Regat, selectionerul Angliei reusind sa o trimita acasa pe Germania de la Euro 2020, una dintre marile rivale fotbalistice 2-0, optimi, meci jucat pe Wembley).