21:30

FOTO Serbia a trecut cu 1-0 de Costa Rica in Grupa E de la Cupa Mondiala

Golul lui Aleksandar Kolarov din minutul 57 a decis meciul dintre Serbia si Costa Rica, din Grupa E de la Cupa Mondiala. continuă pe Adevărul

Bijuteria lui Kolarov din lovitura libera face diferenta intre Serbia si Costa Rica

Grupa E a debutat, duminica dupa-amiaza, cu meciul dintre Costa Rica si Serbia, partida care a fost live text in aceasta pagina, duminica, de la ora 15:00.

COSTA RICA - SERBIA LIVE STREAM. Partida interesanta la Cupa Mondiala ONLINE VIDEO TVR

Serbia, viitoarea adversara a Romaniei in Liga Natiunilor, si Costa Rica se vor infrunta, duminica, la Samara ora 15,00), in Grupa E a Cupei Mondiale de fotbal din Rusia,.

COSTA RICA - SERBIA LIVE VIDEO ONLINE STREAM TVR 1 la Cupa Mondiala Rusia 2018. De ce se uita Cosmin Contra la meci

COSTA RICA - SERBIA LIVE VIDEO ONLINE STREAM TVR 1 Serbia, viitoarea adversara a Romaniei in Liga Natiunilor, si Costa Rica se vor infrunta, duminica, la Samara ora 15,00), in Grupa E a Cupei Mondiale de fotbal .

LIVE TEXT Costa Rica - Serbia in Grupa E

Grupa E debuteaza cu meciul dintre Costa Rica si Serbia, partida care va fi live text in aceasta pagina, duminica, de la ora 15:00.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0-1/ Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

Costa Rica s-a jucat cu ocaziile in prima repriza si a fost nevoita sa se recunoasca invinsa de Serbia, scor 1-0, in primul meci din Grupa E a Campionatului Mondial din Rusia. Diferenta dintre cele doua formatii a fost facuta in minutul 56. Kolarov, capitanul sarbilor, a executat impecabil o lovitura libera de la aproximativ 23 de metri si nu i-a dat nicio sansa lui Keylor Navas, portarul lui Real Madrid.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0-1 / Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

Costa Rica s-a jucat cu ocaziile in prima repriza si a fost nevoita sa se recunoasca invinsa de Serbia, scor 1 - 0, in primul meci din Grupa E a Campionatului Mondial din Rusia. Diferenta dintre cele doua formatii a fost facuta in minutul 56. Kolarov, capitanul sarbilor, a executat impecabil o lovitura libera de la aproximativ 23 de metri si nu i-a dat nicio sansa lui Keylor Navas, portarul lui Real Madrid.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Costa Rica - Serbia 0 - 1 / Kolarov, reusita de exceptie din lovitura libera

LIVE TEXT Costa Rica - Serbia (15:00)

Costa Rica - Serbia 0-1, somniferul de duminica dupa-amiaza

Serbia a reusit sa isi indeplineasca obiectivul, 3 puncte, fara sa straluceasca. Costa Rica a aratat ca o echipa care mai putea juca cel putin doua zile fara sa fie in stare sa inscrie. Acest meci a fost absolut necesar pentru a avea un reper atunci cand vom urmari o partida spectaculoasa. E prapastia din fundul careia putem privi piscurile.

Personajul sinistru din Costa Rica ce ii da fiori Elenei Udrea. S-ar putea intoarce mai repede in Romania

Dupa 15 ani in care a fost cautat, in toata lumea, un criminal periculos, din judetul Cluj, a fost arestat in Costa Rica. Barbatul, in varsta de 41 de ani, ar putea fi extradat in Romania, unde are de is.

actualitate, 21:30