18:30

George Puscas, performanta fabuloasa in Championship. Romanul a reusit un hat-trick intr-un interval de timp ireal

George Puscas a reusit probabil cea mai buna evolutie a sa din intraga cariera, atacantul fiind decisiv in victoria obtinuta de echipa sa, Reading, pe terenul celor de la Wigan. continuă pe Adevărul

George Puscas, hattrick de senzatie in doar sase minute. Cu golurile romanului, Reading s-a impus la Wigan (1-3)

Atacantul roman George Puscas a reusit un hattrick de senzatie, in doar sase minute, pentru Reading, care a invins-o cu 3-1 pe Wigan, sambata seara, in deplasare, in etapa a 19-a a ligii secunde engleze de.

Fabulos! George Puscas reuseste un hattrick in doar cinci minute!

In timp ce la Bucuresti avea loc tragerea la sorit a grupelor turneului final EURO 2020, internationalul roman George Puscas prindea o zi de exceptie in tricoul lui Reading in a doua liga engleza.

VIDEO George Puscas, hat-trick in cinci minute pentru Reading in liga a doua engleza (3-1 vs Wigan)

Formatia Reading a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Wigan, intr-un meci din etapa a 19-a a ligii secunde din Anglia, in care George Puscas a inscris toate cele trei goluri ale oaspetilor, intr-un interval de cinci minute.

actualitate, 18:30