06:45

Guardiola tine cu Barcelona in finala Ligii Campionilor. Reactia sa, dupa eliminarea Bayern-ului

Josep Guardiola, tehnicianul echipei Bayern Munchen, a spus ca in finala va tine cu FC Barcelona si le-a transmis catalanilor ca au meritat calificarea in ultimul act al Ligii Campionilor. continuă pe România Liberă

VIDEO Barcelona a fost invinsa de Bayern, scor 3-2, dar va juca finala Ligii Campionilor, dupa victoria cu 3-0 din tur

Formatia FC Barcelona s-a calificat in finala Ligii Campionilor, desi a fost invinsa, in deplasare, cu scorul de 3-2, de echipa Bayern Munchen, in mansa secunda a semifinalelor.

Formatia FC Barcelona s-a calificat in finala Ligii Campionilor, desi a fost invinsa,in deplasare, cu scorul de 3-2, de echipa Bayern Munchen, in mansa secunda a semifinalelor.

Laude la adresa Barcelonei, dupa calificarea in finala Ligii Campionilor. Este o echipa extraordinara

Pep Guardiola, antrenorul lui Bayern Munchen, a oferit o serie de declaratii magulitoare la adresa Barcelonei, fosta sa echipa, dupa ce bavarezii au fost eliminati in semifinalele Champions League. Felicitari.

Meciurile care decid finala Ligii Campionilor

Liga Campionilor se apropie de finalul unei editii pline de drama si care nu a fost lipsita de surprize. Doar doua echipe vor mai ramane in competitie, in urma duelurilor de marti si miercuri.

Avancronica: Meciurile care decid finala Ligii Campionilor

Avancronica: Meciurile care decid finala Ligii Campionilor. Vezi pronosticurile

Azi, ora 21.45, returul din semifinalele Ligii Campionilor: Bayern - Barcelona pleaca de la 0-3!

Dupa ce a castigat categoric prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor, scor 3-0, FC Barcelona joaca azi la Munchen meciul retur cu Bayern ora 21. 45, TVR, Dolce Sport, Digi Sport).

Real Madrid - Juventus Torino, duelul ce va decide a doua finalista a Ligii Campionilor. Va fi un meci interesant

Real Madrid si Juventus Torino se intalnesc in aceasta seara pe Santiago Bernabeu, in returul celei de-a doua semifinale a Ligii Campionilor. Torinezii s-au impus in prima mansa cu 2 - 1, gratie golurilor.

Juventus face REMIZA cu Real Madrid si SE CALIFICA in iN FINALA Champions League

Formatia italiana Juventus Torino s-a calificat in finala Ligii Campionilor, dupa ce a terminat la egalitate, miercuri, in deplasare, scor 1-1 0-1), cu echipa spaniola Real Madrid, detinatoarea trofeului, in.

actualitate, 06:45