14:00

Halep dupa pierderea finalei de la Roma: Nu e chiar asa rau

Simona Halep a fost invinsa categoric de Elina Svitolina in finala de la Roma, iar dupa meci aceasta a oferit o prima reactie. continuă pe Online Sport

Simona Halep, dupa ce a pierdut finala de la Roma: Nu a fost vorba de nicio accidentare. Nu am fost fresh azi

Simona Halep a pierdut clar finala turneului Premier 5 de la Roma, fiind depasita de Elina Svitolina, scor 6-0, 6-4, dupa numai o ora si sapte minute de joc. Liderul mondial a asigurat ca nu a fost vorba de nicio accidentare, desi a cerut time-out medical in setul secund al finalei de la Foro Italico. Jucatoarea noastra s-a declarat dezamagita de modul in care a evoluat in primul set, precizand ca nu a fost fresh.

Psihologul Hanibal Dumitrascu, in STARE FOARTE GRAVA la spital, dupa ce i s-a facut rau pe strada

Psihologul Hanibal Dumitrascu a ajuns, joi, de urgenta la Spitalul Universitar din Capitala, dupa ce i s-a facut rau pe strada. Potrivit RTV, Hanibal Dumitrascu este in stare grava si se zbate intre.

actualitate, 14:00