22:00

Helmuth Duckadam, critici dure dupa meciul Steaua Astra: Este cel mai obrazic antrenor dintre toti pe care i-am cunoscut

Imediat dupa meciul Steaua Astra a inceput si razboiul declaratiilor in care s-a implicat si Helmuth Duckadam, presedintele de imagine al Stelei, care l-a criticat dur pe tehnicianul Astrei. continuă pe B1

Becali, dupa meciul cu Astra: I-am terminat! Ce sa ma mai intereseze de Astra pe mine?

Gigi Becali spune ca nu mai are nicio emotie in acest sezon dupa ce a invins-o pe Astra, scor 1-0, si a explicat ce antrenamente suplimentare fac Florin Tanase, Man si Tudorie, potrivit.

Steaua-Astra Giurgiu in derby-ul etapei a 7-a din Liga 1

Steaua si Astra Giurgiu revin fata in fata dupa ce sezonul precedent au fost echipele care si-au disputat primul titlul din Liga 1 acordat in urma sistemului cu playoff.

Liga 1: Steaua - Astra 1-0/ Boldrin, decisiv pentru ros-albastrii

Steaua a invins-o pe Astra Giurgiu, scor 1-0, in derby-ul etapei a 7-a din Liga 1 si s-a distantat la 12 puncte de campioana Romaniei. Boldrin, fost jucator al Astrei, a executat perfect o lovitura libera si a adus victoria ros-albastrilor.

Liga 1: Steaua - Astra 1-0/ Boldrin, decisiv pentru ros-albastri

Liga I: Steaua - Astra 1-0! Boldrin a adus victoria gazdelor, Sapunaru a sarit la gatul lui Mihai Stoica

Steaua a invins Astra cu 1-0 in Liga I in derbyul echipelor care au castigat ultimele campionate in Romania. Golul a fost marcat de Rick Bldrin, fostul jucator al Astrei.

FOTO Steaua - Astra 1-0! Boldrin a adus victoria gazdelor, Sapunaru a sarit la gatul lui Mihai Stoica

Baiatul rau din fotbal s-a facut bun. Gabriel Tamas, GEST de milioane pentru un suporter. Ce a facut fundasul stelist dupa meciul din Cupa Ligii pentru un fan aflat in scaun cu rotile (FOTO)

Gabriel Tamas a iesit in evidenta la finalul meciului pe care Steaua l- a disputat la Botosani in sferturile Cupei Ligii, doar ca de data acesta intr-un mod pozitiv. Desi este considerat.

Serena Williams, dupa infrangerea cu Pliskova: Cu siguranta, nu am fost epuizata dupa meciul din sferturi (n.r. cu Halep)

Serena Williams a parasit US Open in semifinale, la fel cum a facut-o si la editia din 2015. Jucatoarea nascuta la Saginaw, Michigan, a fost depasita de Karolina Pliskova 6-2, 7-6) rezultat in urma caruia a pierdut locul intai din ierarhia WTA. Cu toate ca a fost departe de forma aratata in meciul cu Simona Halep din turul anterior, Serena a sustinut ca partida cu sportiva din Romania nu a obosit-o. Cu siguranta, nu am fost epuizata dupa meciul din sferturi, a spus viitorul numar doi din clasamentul WTA.

actualitate, 22:00