07:15

Ianis Hagi i-a facut pe scotieni sa isi muste degetele. Cum a jucat romanul in meciul care a intrat in istoria lui Rangers

Criticat in ultima vreme pentru evolutiile modeste de la Glasgow Rangers, Ianis Hagi a reusit sa marcheze,sambata seara,pentru prima data in noul sezon intr-un meci oficial. continuă pe Adevărul

Ianis Hagi, primul gol marcat in noul sezon din Scotia! Mutarea neasteptata prin care Steven Gerrard l-a salvat

Ianis Hagi a fost titularizat in mod surprinzator de Steven Gerrard, in partida cu Hamilton, din deplasare. Iar internationalul roman a reusit sa rasplateasca increderea antrenorului sau. A reusit sa deschida scorul in minutul 15. A fost primul gol marcat de Ianis in acest sezon. Hagi jr. a fost aspru criticat in ultima perioada, dupa .

Ianis Hagi, premiu neasteptat dupa super evolutia din meciul cu Hamilton

Ianis Hagi a marcat primul sau gol de la transferul definitiv la Rangers, in partida cu Hamilton, din etapa a saptea a campionatului din Scotia. Romanul a deschis scorul in minutul 15 cu o finalizare din apropiere. S-a terminat 2-0 pentru Rangers, dupa ce Tavernier a punctat si el din apropiere. Pentru Ianis, golul marcat .

Ianis Hagi le inchide gura contestatarilor

Tanarul international Ianis Hagi a marcat primul gol pentru Glasgow Rangers in noul sezon din Scotia.

actualitate, 07:15