18:00

Ibrahimovic si Lukaku, suspendati dupa incidentul din Cupa Italiei

Jucatorii Zlatan Ibrahimovic Milan) si Romelu Lukaku Inter) si-au aflat pedepsele pentru disputa pe care au avut-o in finalul primei reprize la meciul din sferturile Cupei Italiei. continuă pe Online Sport

VIDEO Ibrahimovic si Lukaku au aflat suspendarea primita dupa incidentul din Cupa Italiei

Romelu Lukaku si Zlatan Ibrahimovic au fost protagonistii unui conflict la meciul din Cupa Italiei dintre Inter si Milan 2-1). Cei doi atacanti au aflat, vineri, suspendarea pe care au primit-o dupa altercatia verbala de pe Giuseppe Meazza.

Tatarusanu, stana de piatra la golul care a scos-o pe Milan din Cupa Italiei

Titular la AC Milan in meciul cu Internazionale din sferturile Cupei Italiei, portarul Ciprian Tatarusanu n-a avut reactie la lovitura libera executata de Christian Eriksen in minutul 90+8.

Cupa Italiei: Atalanta s-a calificat in semifinale, dupa ce a invins-o pe Lazio in inferioritate numerica

Atalanta a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 2-2), echipa Lazio si s-a calificat in semifinalele Cupei Italiei.

actualitate, 18:00