17:45

incep sferturile Cupei Romaniei: Patru meciuri se joaca pana joi. Programul TV si regulamentul competitiei

Dintre cele opt formatii ramase in cupa, una e din liga a treia, iar alta e la retrogradare in primul esalon. Craiova, detinatoarea trofeului, si Hermannstadt, finalista de anul trecut, sunt si ele in sferturi. continuă pe Adevărul

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei (20:00)

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei debuteaza, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei. Gazdele revin de la 0-2!

Asa am trait Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

Se pun in vanzare biletele la Final Four-ul Cupei Romaniei la handbal. Cat costa acestea

Federatia Romana de Handbal a adus la cunostinta Clubului Sportiv Municipal 2007 Focsani modalitatea prin care iubitorii handbalului isi pot procura bilete la Final Four-ul Cupei Romaniei, ce va avea loc in Sala Polivalenta din Focsani, in zilele de 9 si 10 martie.

Viitorul, calificare in premiera in semifinalele Cupei Romaniei

Primul sfert de finala din Cupa Romaniei a oferit un duel cu cinci goluri intre Hermannstadt si Viitorul, un duel incheiat cu victoria si calificarea constantenilor, scor 3-2.