00:07

Incidente majore la meciul de handbal HC Dobrogea Sud - CS Dinamo Bucuresti: Meciul a fost abandonat dupa ce jandarmii au fost nevoiti sa foloseasca gaze lacrimogene (VIDEO)

Scene ingrozitoare la meciul de handbal HC Dobrogea Sud- CS Dinamo Bucuresti in semifinalele play-off-ului Ligii Nationale la handbal masculin. Meciul a trebuit sa fie abandonat in minutul 58 si 30. continuă pe B1

Momente de groaza la handbal! Suporterii lui Dinamo au navalit in tribuna peste sotiile si copiii adversarilor si au fost evacuati

Cu un minut si jumatate inainte de finalul partidei din returul semifinalelor play-off-ului dintre HC Dobrogea Constanta siDinamoBucuresti, 27-25 scor final, au avut locincidenteextrem.

actualitate, 00:07