15:30

Irina Begu eliminata in turul 3 la Roland Garros. A ratat mingi de set si a condus in setul doi

Romania ramane cu o singura reprezentanta in proba de simplu de la Roland Garros, dupa ce Irina Begu a fost eliminata sambata seara. continuă pe Online Sport

Roland Garros 2019. Irina Begu, eliminata in turul trei

Jucatoarea romana de tenis Irina Begu a fost eliminata in turul al treilea al turneului de Mare Slem de la Roland Garros, fiind invinsa cu 7-6 8/6), 6-4 de americanca Amanda Anisimova, intr-o partida.

Irina Begu, oprita in turul 3 la Roland Garros. Romanca a pierdut, scor 7- 6 (6), 6-4, meciul cu Anisimova

Irina Begu 116 WTA) a oferit o replica foarte buna Amandei Anisimovei 51 WTA), dar a pierdut la mare lupta partida din turul 3 al turneului de la Paris.

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros (dupa 13:30)

Irina Begu o intalneste pe Karolina Muchova din Cehia in turul 2 la Roland Garros. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros (dupa 13:45)

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros

Asa am trait Irina Begu in turul 2 la Roland Garros

Irina Begu a intalnit-o pe Karolina Muchova din Cehia in turul 2 la Roland Garros. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

FOTO Moment bizar! Ce a facut adversara Simonei Halep in timpul meciului cu jucatoarea noastra din turul II de la Roland Garros

Simona Halep a trecut in trei seturi de poloneza Magda Linette si s-a calificat in turul al treilea de la Roland Garros.

FOTO Moment bizar. Ce a facut adversara Simonei Halep in timpul meciului cu jucatoarea noastra din turul II de la Roland Garros

Sorana Cirstea joaca azi, in turul II la Roland Garros, contra unei moldovence care si-a tatuat pe corp momentele importante ale vietii

Sorana Cirstea joaca azi in turul l doilea al turneului de la Roland Garros impotriva unei jucatoare atipice din tenisul feminin.

Naomi Osaka, eliminata in turul 3 la Roland Garros. Ce se intampla in clasamentul mondial

Lidera mondiala Naomi Osaka a parasit competitia de simplu de la Roland Garros eliminata in turul 3 de Katerina Siniakova.

actualitate, 15:30