09:15

Roland Garros 2019. Irina Begu, eliminata in turul trei

Jucatoarea romana de tenis Irina Begu a fost eliminata in turul al treilea al turneului de Mare Slem de la Roland Garros, fiind invinsa cu 7-6 8/6), 6-4 de americanca Amanda Anisimova, intr-o partida. continuă pe Antena3

Roland Garros 2019. Irina Begu s-a calificat in runda a treia

Jucatoarea romana de tenis Irina Begu s-a calificat, joi, in runda a treia a turneului de la Roland Garros, al doilea de Mare Slem al anului, dupa ce a dispus de Karolina Muchova Cehia) cu 1-6, 6-3,.

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros (dupa 13:30)

Irina Begu o intalneste pe Karolina Muchova din Cehia in turul 2 la Roland Garros. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros (dupa 13:45)

LIVE Irina Begu in turul 2 la Roland Garros

Asa am trait Irina Begu in turul 2 la Roland Garros

Irina Begu a intalnit-o pe Karolina Muchova din Cehia in turul 2 la Roland Garros. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

Roland Garros: Serena Williams, calificare la pas in turul trei

Serena Williams 10 WTA) si-a asigurat fara emotii un loc in turul trei de la Roland Garros. Americanca a invins-o in 67 de minute pe japoneza Kurumi Nara 238 WTA), scor 6-3, 6-2.

Irina Begu eliminata in turul 3 la Roland Garros. A ratat mingi de set si a condus in setul doi

Romania ramane cu o singura reprezentanta in proba de simplu de la Roland Garros, dupa ce Irina Begu a fost eliminata sambata seara.

Irina Begu, oprita in turul 3 la Roland Garros. Romanca a pierdut, scor 7- 6 (6), 6-4, meciul cu Anisimova

Irina Begu 116 WTA) a oferit o replica foarte buna Amandei Anisimovei 51 WTA), dar a pierdut la mare lupta partida din turul 3 al turneului de la Paris.

Roland Garros: Karolina Pliskova (2 WTA), eliminata in turul trei - Cehoaica a fost invinsa in doua seturi de Petra Martic

Karolina Pliskova 2 WTA), cap de serie numarul doi si una din principalele favorite la castigarea trofeului de la Roland Garros, a fost eliminata in turul al treilea al turneului de Grand Slam de la Paris. Cehoaica a acedat in doua seturi in fata croatei Petra Martic 31 WTA), scor 3-6, 3-6.

Roland Garros: Final de drum pentru Serena Williams - Americanca, eliminata in turul trei de Sofia Kenin (scor 6-2, 7-5)

Drumul Serenei Williams la Roland Garros a fost oprit in turul trei de compatrioata sa Sofia Kenin 35 WTA). Favorita numarul 10 a competitiei de la Paris a fost invinsa cu 6-2, 7-5, dupa o ora si 33 de minute de joc.

actualitate, 09:15