22:30

Julien Stephan, inaintea meciului cu CFR Cluj: Va fi un sfert de finala. Nu trebuie sa ne gandim la ce a fost in tur

Tehnicianul echipei Rennes, Julien Stephan, a declarat miercuri, intr-o conferinta de presa, ca el considera meciul cu CFR Cluj, din grupele Europa League, un sfert de finala, adica un joc eliminatoriu. continuă pe Hotnews

A explodat vestiarul la pauza meciului CFR Cluj - Academica Clinceni

Dupa un 0-0 si o evolutie mai degraba modesta a jucatorilor sai, Dan Petrescu s-a dezlantuit la pauza partidei de sambata seara din etapa a 15-a in Liga 1.

inaintea meciului cu Rennes, Petrescu joaca iar cartea pesimismului:CFR are a patra sansa in aceasta grupa Cum l-a afectat partida Chelsea - Ajax

Dan Petrescu a declarat, miercuri, in conferinta de presa organizata inaintea meciului cu Rennes, ca CFR Clujnu poate fi favorita in fata nicunei echipedin grupa E a Ligii Europa.

Un portughez o fluiera pe CFR Cluj cu Rennes

UEFA a anuntat brigada de arbitri pentru meciul retur dintre CFR Cluj si Rennes din grupele Europa League.

actualitate, 22:30