15:00

Juventus eliminata rusinos in sferturile Cupei Italiei

Juventus Torino a parasit Cupa Italiei in faza sferturilor de finala dupa 0-3 in deplasare cu Atalanta. continuă pe Online Sport

VIDEO AS Roma, umilita pe terenul Fiorentinei (7-1) n sferturile Cupei Italiei

AS Roma a avut parte de un adevarat cosmar pe terenul Fiorentinei, formatia din Capitala Italiei pierzand disputa din sferturile Cupei Italiei cu un sever 7-1. De la gazde s-a evidentiat Chiesa, autor al unei triple.

VIDEO AC Milan, n semifinalele Cupei Italiei (2-0 cu Napoli) - Piatek, eroul diavolilor

La doar cateva zile dupa ce au remizat in campionat 0-0), AC Milan si Napoli s-au infruntat in sferturile Cupei Italiei. Victoria i-a revenit formatiei pregatite de Gennaro Gattuso, scor 2-0. Dubla polonezului Krzysztof Piatek 11', 27') a transat partida inca din prima repriza, iar diavolii merg in semifinalele competitiei.

VIDEO Juventus, eliminata din Cupa Italiei dupa o nfrngere categorica (3-0) pe terenul Atalantei

Juventus a parasit surprinzator Cupa Italiei in faza sferturilor, dupa ce a pierdut la scor de neprezentare, 3-0, partida cu Atalanta, din deplasare. Golurile au fost marcate de Castagne 37 si Zapata 39, 86.

actualitate, 15:00