17:00

Liga Campionilor. Real Madrid, calificata dupa un penalty controversat. Juventus revenise de la 0-3 in partida tur

Real a ajuns din nou in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce a pierdut cu 1-3 cuJuventus Torino in returul sferturilor de finala. Scorul general a fost 4-3 in favoarea spaniolilor, dupa ce in mansa. continuă pe Antena3

Real Madrid evita prelungirile cu penalty in minutul 90+3

Juventus a anulat avantajul obtinut de Real Madrid la Torino si a condus cu 3-0 pana in minutul 90+3, cand echipa din capitala Spaniei a primit un penalty transformat de Cristiano Ronaldo.

REAL MADRID - JUVENTUS LIVE VIDEO in Liga Campionilor. ONLINE STREAM vezi meciul TELEKOM Sport LOOK

REAL MADRID - JUVENTUS LIVE VIDEO in Liga Campionilor. ONLINE STREAM vezi meciul TELEKOM Sport. Real este la un pas sa ajunga din nou in semifinalele Ligii Campionilor, urmand s-o intalneasca miercuri acasa pe.

Pariati pe Real Madrid - Juventus

Cota buna pentru Real Madrid, miercuri seara, in returul sferturilor din Liga Campionilor cu Juventus Torino.

Avancronica meciului Real Madrid Juventus

Pentru Real Madrid calificarea in semifinalele Ligii Campionilor pare o formalitate dupa 3-0 in mansa tur la Torino, insa rasturnarea de scor reusita de AS Roma cu Barcelona pastreaza suspansul si in meciul de pe Santiago Bernabeu.

BAYERN - SEVILLA LIVE VIDEO in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Telekom Look - VIDEO

BAYERN - SEVILLA LIVE VIDEO in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Telekom Look - VIDEO. Echipa germana Bayern Munchen nu va conta pe fundasul David Alaba si mijlocasul Arturo Vidal, ambii accidentati, la meciul de.

MANCHESTER CITY - LIVERPOOL LIVE VIDEO in Liga Campionilor. ONLINE STREAM - VEZI MECIUL ACUM PROTV TELEKOM SPORT

MANCHESTER CITY - LIVERPOOL LIVE VIDEO in Liga Campionilor. Liverpool a invins-o pe Manchester City la scor de neprezentare, 3-0, saptamana trecuta, pe Anfield,.

Lectie de fair-play! Cum explica antrenorul Barcelonei eliminarea trista echipei sale din Liga Campionilor

Putini se asteptau ca AS Roma sa mai intoarca rezultatul meciului cu FC Barcelona, dupa ce catalanii se impusesera in tir cu 4-1.

VIDEO Asta e miracol, asta e ireal, dar asta s-a intamplat: Barcelona, afara din Liga Campionilor!

Europea fotbalistica e, pur si simplu, uluita: dupa ce zdrobise AS Roma cu 4-1 in tur, Barcelona a fost demolata, marti seara, pe Olimpico si a parasit cea mai tare competitie intercluburi din lume in stare de soc.

actualitate, 17:00