14:15

Liga 1, play-off: CS U Craiova - Astra Giurgiu 1-0/ Mitrita a adus victoria in minutul 81

CS U Craiova a debutat cu dreptul in play-off-ul Ligii 1, castigand disputa de pe propriul teren cu Astra Giurgiu, scor 1-0. Unicul gol al partidei a fost marcat de Alexandru Mitrita, in minutul 81. Gratie acestui succes, oltenii au urcat pe locul doi in clasament, insa FCSB are un meci mai putin disputat. continuă pe Hotnews

U CRAIOVA - ASTRA GIURGIU ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT in Liga I. Oltenii, obligati sa invinga

U CRAIOVA - ASTRA GIURGIU ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT Fotbalistul portughez al formatiei CS Universitatea Craiova, Tiago Ferreira, a declarat ca el si colegii sai trebuie sa profite de atmosfera creata de.

CS U Craiova a debutat cu dreptul in play-off-ul Ligii 1, castigand disputa de pe propriul teren cu Astra Giurgiu, scor 1-0. Unicul gol al partidei a fost marcat de Alexandru Mitrita, in minutul 82. Gratie acestui succes, oltenii au urcat pe locul doi in clasament, insa FCSB are un meci mai putin disputat.

LIVE CSU Craiova - Astra Giurgiu (20:45)

Urmariti in aceasta pagina live text sambata seara de la 20:45 partida dintre CSU Craiova si Astra Giurgiu din prima runda a playoff-ului Ligii 1.

LIVE CSU Craiova - Astra Giurgiu 0-0

Asa am trait CSU Craiova - Astra Giurgiu 1-0

Am transmis in aceasta pagina live text sambata seara de la 20:45 partida dintre CSU Craiova si Astra Giurgiu din prima runda a playoff-ului Ligii 1. Apasati aici pentru live video.

CSU CRAIOVA - ASTRA GIURGIU ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA I

CSU CRAIOVA - ASTRA GIURGIU ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA I Fotbalistii lui Devis Mangia au un moral foarte bun dupa ce au eliminat Dinamo din Cupa Romaniei, scor 1-0, si s-au calificat in semifinalele Cupei.

Avancronica meciului CSU Craiova - Astra

Meciul CSU Craiova Astra Giurgiu tine capul de afis, sambata, in prima etapa a playoff-ului Ligii 1 Betano. Vedeti mai jos avancronica meciului si cotele oferite de Fortuna.

Universitatea Craiova se impune in fata Astrei Giurgiu si trece peste FCSB in clasament

Craiova ramane in lupta pentru titlu dupa 1-0 cu Astra

Echipa CSU Craiova a castigat, cu 1-0 0-0), primul meci din payoff disputat, sambata seara, pe teren propriu contra celor de la Astra Giurgiu.

actualitate, 14:15