16:00

Liga I: FC Vaslui - Ceahlaul Piatra Neamt 2-0.

FC Vaslui a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-0 0-0), echipa Ceahlaul Piatra Neamt, intr-un meci din etapa a XXXI-a a Ligii I. Golurile victoriei au fost marcate de Temwanjera, in minutul 62 si Antal, minutul 75, relateaza Mediafax. Ceahaul Piatra Neamt: Jovic - Dumitras, Marc, Cazan Onciu 80), Rusu - Achim, Monroy - Constantinescu, Golubovici, Stana Ichim 86) - Lukanovici Badescu 66). Antrenor: Constantin Enache. FC Vaslui: Straton - Milanov, Varela, Celeban, Salageanu - . continuă pe România Liberă

Liga I: FC Vaslui - Ceahlaul Piatra Neamt, scor 2-0

FC Vaslui a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-0 0-0), echipa Ceahlaul Piatra Neamt, intr-un meci din etapa a XXXI-a a Ligii I. Golurile victoriei au fost marcate de Temwanjera, in minutul 62.

FC Ceahlaul Piatra Neamt, astazi, ora 20:30. Balint isi ameninta elevii: Din vara luam totul de la zero!

Desi s-a resemnat ca nu mai sunt sanse la cupele europene, Gabi Balint isi avertizeaza elevii ca vrea sa obtina maximum din ultimele 4 meciuri ramase din acest sezon. Primul hop este cel din aceasta seara, din deplasarea de la Piatra Neamt.

Viorel Hizo este noul antrenor al lui Ceahlaul Piatra-Neamt si are drept obiectiv pastrarea echipei in Liga I

Ceahlaul Piatra-Neamt are un nou antrenor, pe Viorel Hizo. Tehnicianul care si-a dat demisia de la FC Vaslui la inceputul lunii aprilie a preluat acum ursii carpatini si are drept obiectiv asigurarea supravietuirii echipei in primul esalon romanesc.

Viorel Hizo a fost numit noul antrenor al echipei Ceahlaul Piatra Neamt

Viorel Hizo, care a demisioant de la FC Vaslui la inceputul lunii aprilie, a fost numit noul antrenor al echipei Ceahlaul Piatra Neamt. Tehnicianul l-a inlocuit pe Costel Enache din cauza ca nu a reusit sa obtin.

Viorel Hizo chemat la Piatra Neamt sa salveze Ceahlaul de la retrogradare. Sibianul revine pentru a patra oara pe banca tehnica a nemtenilor

Ceahlaul Piatra-Neamt are pentru ultimele trei etape din campionat un nou antrenor, pe Viorel Hizo. Tehnicianul care si-a dat demisia de la FC Vaslui la inceputul lunii aprilie a preluat acum ursii carpatini si are drept obiectiv asigurarea supravietuirii echipei in primul esalon romanesc.

Liga 1: Viorel Hizo, noul antrenor al Ceahlaului

Viorel Hizo este noul antrenor al echipei Ceahlaul Piatra Neamt, tehnicianul de 66 de ani avand drept obiectiv salvarea de la retrogradare. Hizo l-a inlocuit pe Costel Enache.

actualitate, 16:00