09:00

LIVE FCSB - Dinamo 0-0

De la 21:00 transmitem live text in aceasta pagina marele derby FCSB - Dinamo de la Arena Nationala. Apasati aici pentru live video. continuă pe Online Sport

LIVE FCSB - Dinamo (21:00). Statistica dinaintea meciului e aici!

LIVE FCSB - Dinamo 1-1

LIVE FCSB - Dinamo 3-3

Asa am trait FCSB - Dinamo 3-3

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina marele derby FCSB - Dinamo de la Arena Nationala. Apasati aici pentru live video.

FCSB-DINAMO LIVE TEXT. Incidente la Derby de Romania. Dinamo egaleaza

FCSB-DINAMO LIVE TEXT Incidente la Derby de Romania pe Arena Nationala. La nici cinci minute dupa inceperea partidei Steaua-Dinamo, terenul a atacat cu petarde si fumigine. Pompierii au intervenit rapid, iar.

Liga 1: FCSB vs Dinamo (de la ora 21:00) / Prima batalie a sezonului ntre cele doua rivale

Etapa a doua a Ligii 1 le aduce in scena pe FCSB si Dinamo, in primul derby al noului sezon. Cainii vor sa profite de startul mai putin reusit al ros-albastrilor si sa dea lovitura in partida de pe Arena Nationala. invinsa in prima runda la Giurgiu, FCSB nu-si permite un nou pas gresit si spera sa adune primele puncte in noul sezon. Confruntarea va incepe la ora 21:00 si va fi transmisa in direct pe Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Plus si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText FCSB vs Dinamo 1-1 (Pauza) / Gnohere a deschis scorul; Axente a egalat nainte de pauza

Noul sezon al Ligii 1 aduce inca din a doua etapa derby-ul dintre FCSB si Dinamo. Confruntarea dintre cele doua rivale se desfasoara pe Arena Nationala, de la ora 21:00, putand fi urmarita in direct pe Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Plus si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText FCSB vs Dinamo 3-3 (Rep II) / 89' Mihai Popescu egaleaza

Liga 1: FCSB vs Dinamo 3-3 / Spectacol n primul derby al sezonului - Cinii au salvat un punct pe final de meci

Arena Nationala a fost gazda uneia dintre cele mai spectaculoase partide disputate de FCSB si Dinamo in ultimii ani. Cele doua rivale au incheiat la egalitate, scor 3-3, si si-au impartit punctele dupa primul derby al noului sezon din Liga 1. Vicecampioana Romaniei a condus de trei ori, dar elevii lui Florin Bratu au avut puterea sa revina de fiecare data si sa evite infrangerea. Mihai Popescu a salvat un punct pentru dinamovisti, gratie unui gol marcat in minutul 89.

FCSB-DINAMO ONLINE STREAM LIVE VIDEO la DIGISPORT TELEKOM SPORT. Incidente la Derby de Romania

FCSB-DINAMO ONLINE STREAM LIVE VIDEO la DIGISPORT TELEKOM SPORT Cativa suporteri care au aprins torte langa Arena Nationala, unde urmeaza sa aiba loc partida de fotbal dintre FCSB si Dinamo Bucuresti, au fost.

actualitate, 09:00