07:15

Asa am trait FCSB - Dinamo 3-3

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina marele derby FCSB - Dinamo de la Arena Nationala. Apasati aici pentru live video. continuă pe Online Sport

Liga 1: FCSB vs Dinamo (de la ora 21:00) / Prima batalie a sezonului ntre cele doua rivale

Etapa a doua a Ligii 1 le aduce in scena pe FCSB si Dinamo, in primul derby al noului sezon. Cainii vor sa profite de startul mai putin reusit al ros-albastrilor si sa dea lovitura in partida de pe Arena Nationala. invinsa in prima runda la Giurgiu, FCSB nu-si permite un nou pas gresit si spera sa adune primele puncte in noul sezon. Confruntarea va incepe la ora 21:00 si va fi transmisa in direct pe Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Plus si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText FCSB vs Dinamo (de la ora 21:00) / Echipele de start

Noul sezon al Ligii 1 aduce inca din a doua etapa derby-ul dintre FCSB si Dinamo. Confruntarea dintre cele doua rivale se desfasoara pe Arena Nationala, de la ora 21:00, putand fi urmarita in direct pe Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Plus si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText FCSB vs Dinamo 1-1 (Pauza) / Gnohere a deschis scorul; Axente a egalat nainte de pauza

LiveText FCSB vs Dinamo 3-3 (Rep II) / 89' Mihai Popescu egaleaza

Liga 1: FCSB vs Dinamo 3-3 / Spectacol n primul derby al sezonului - Cinii au salvat un punct pe final de meci

Arena Nationala a fost gazda uneia dintre cele mai spectaculoase partide disputate de FCSB si Dinamo in ultimii ani. Cele doua rivale au incheiat la egalitate, scor 3-3, si si-au impartit punctele dupa primul derby al noului sezon din Liga 1. Vicecampioana Romaniei a condus de trei ori, dar elevii lui Florin Bratu au avut puterea sa revina de fiecare data si sa evite infrangerea. Mihai Popescu a salvat un punct pentru dinamovisti, gratie unui gol marcat in minutul 89.

LIVE FCSB - Dinamo (21:00). Statistica dinaintea meciului e aici!

De la 21:00 transmitem live text in aceasta pagina marele derby FCSB - Dinamo de la Arena Nationala. Apasati aici pentru live video.

LIVE FCSB - Dinamo 0-0

LIVE FCSB - Dinamo 1-1

LIVE FCSB - Dinamo 3-3

S-a anuntat arbitrul meciului FCSB Dinamo

Comisia Centrala a Arbitrilor CCA) a anuntat, sambata, numele arbitrului care va conduce la centrul marele derby dintre FCSB si Dinamo, partida programata duminica, de la ora 21:00, in etapa a 2-a din Liga 1 Betano.

actualitate, 07:15