06:15

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca acum impotriva Kristinei Mladenovic

Simona Halep, lidera echipei Romaniei, deschide confruntarea cu Franta contra Kristinei Mladenovic, jucatore impotriva careia are palmares negativ. continuă pe Online Sport

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca in primul meci (15:00)

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Simona Halep a castigat primul set al meciului cu Mladenovici, 6-3. Acum se joaca setul secund!

Romania intalneste in acest weekend Franta, in semifinalele Fed Cup, si are o sansa istorica de a evolua cu trofeul pe masa.

Asa am trait Simona Halep - Kristina Mladenovic in Fed Cup

Simona Halep, lidera echipei Romaniei, a deschis confruntarea cu Franta contra Kristinei Mladenovic, jucatore impotriva careia are palmares negativ.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Primul meci: Kristina Mladenovici - Simona Halep

Comentariul LIVE TEXT al semifinalei Fed Cup Franta - Romania! Kristina Mladenovici - Simona Halep 3-6, 1-6

FOTO Mesaj anti-PSD la meciul din semifinalele Fed Cup, Franta - Romania. Halep si colegele ei, sustinute de un fost premier transformat in sef de galerie

Echipa nationala de tenis feminin este sustinuta la Rouen, in Franta, de cateva sute de fani romani. Unul dintre ei nu a ratat ocazia de a transmite un mesaj anti-PSD.

LIVE TEXT Meciul doi al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania! Caroline Garcia - Mihaela Buzarnescu

La Rouen, in fata a 5. 000 de spectatori, Mihaela Buzarnescu si Caroline Garcia se intalnesc acum in meciul secund al semifinalei de Fed Cup dintre Romania si Franta.

LIVE TEXT Meciul doi al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania! Garcia ii ia primul set Mihaelei Buzarnescu

FOTO Cum a fost surprinsa Simona Halep pe strazile din Rouen, inaintea meciului de Fed Cup dintre Franta si Romania

Simona Halep se pregateste alaturi de colegele sale, pentru semifinala de Fed Cup, in care Franta va intalni Romania, in acest weekend.

LIVE Fed Cup: Mihaela Buzarnescu - Caroline Garcia. Romania conduce cu 1-0 dupa primul meci!

Mihaela Buzarnescu o intalneste pe Caroline Garcia in al doilea meci de simplu din semifinala Franta - Romania, partida care se joaca pe zgura la Rouen.

actualitate, 06:15