22:00

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete

Duminica de la 14:00 se vor infrunta Simona Halep si Caroline Garcia in meciul trei de simplu din cadrul semifinalei Franta - Romania din Fed Cup. Dupa prima zi scorul la general este 1-1. Totul despre Franta - Romania aici. continuă pe Online Sport

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete (14:00)

Asa am trait Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia

Duminica de la 14:00 s-au infruntat Simona Halep si Caroline Garcia in meciul trei de simplu din cadrul semifinalei Franta - Romania din Fed Cup. Dupa prima zi scorul la general era 1-1. Totul despre Franta - Romania aici.

LIVE Fed Cup: Simona Halep trimite in decisiv meciul cu Caroline Garcia. E care pe care!

LIVE Fed Cup: Un prim set monstruos intre Simona Halep si Caroline Garcia. Tenis total in 70 de minute!

Start perfect in Fed Cup! Simona Halep aduce primul punct contra Frantei

Romania conduce Franta la Rouen dupa primul meci de simplu al semifinalei Fed Cup, o partida pe care Simona Halep a castigat-o in fata Kristinei Mladenovic dupa doua seturi, scor 6-3, 6-1.

Romania, la un pas de finala Fed Cup: Simona Halep o invinge pe Caroline Garcia intr-un meci plin de dramatism

Victorie fabuloasa pentru Simona Halep in al treilea meci al confruntarii dintre Romania si Franta din semifinalele Fed Cup. Romanca a trecut, dupa un meci dramatic de fix trei ore, de Caroline Garcia, scor 6-7,.

Simona Halep la pamant! S-a enervat cumplit din cauza terenului (VIDEO)

Finalul primului set al meciului dintre Simona Halep si Caroline Garcia a fost unul extrem de tensionat.

Romania 1-0 Franta in semifinalele Fed Cup: Simona Halep o invinge fara problemele pe Mladenovic in primul meci al confruntarii

Romania de debutat cu dreptul in disputa cu Franta din semifinalele Fed Cup! Simona Halep si-a respectat statul de favorita si s-a impus fara emotii impotriva Kristinei Mladenovic. Dupa un meci de o ora s.

LIVE Fed Cup: Mihaela Buzarnescu - Caroline Garcia (17:30)

Mihaela Buzarnescu o intalneste pe Caroline Garcia in al doilea meci de simplu din semifinala Franta - Romania, partida care se joaca pe zgura la Rouen.

LIVE Fed Cup: Mihaela Buzarnescu - Caroline Garcia. Romania conduce cu 1-0 dupa primul meci!

actualitate, 22:00