08:45

LIVE Fed Cup: Un prim set monstruos intre Simona Halep si Caroline Garcia. Tenis total in 70 de minute!

Duminica de la 14:00 se vor infrunta Simona Halep si Caroline Garcia in meciul trei de simplu din cadrul semifinalei Franta - Romania din Fed Cup. Dupa prima zi scorul la general este 1-1. Totul despre Franta - Romania aici. continuă pe Online Sport

LIVE Fed Cup: Set decisiv intre Irina Begu si Pauline Parmentier!

Florin Segarceanu a schimbat-o pe Mihaela Buzarnescu pentru ultimul meci de simplu si toata Romania ii va tine pumnii Irinei Begu, jucatoarea care are sansa de a obtine punctul victoriei si calificarii in finala Fed Cup.

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete (14:00)

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete

LIVE Fed Cup: Simona Halep trimite in decisiv meciul cu Caroline Garcia. E care pe care!

LIVE Fed Cup: Irina Begu in ultimul meci de simplu contra Frantei

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Avem un set castigat!

Franta si Romania sunt la egalitate dupa cele patru meciuri de simplu 2-2), dupa ce echipa noastra a condus de fiecare data in urma punctelor aduse de Simona Halep sambata si duminica.

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca in primul meci (15:00)

Simona Halep, lidera echipei Romaniei, deschide confruntarea cu Franta contra Kristinei Mladenovic, jucatore impotriva careia are palmares negativ.

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca acum impotriva Kristinei Mladenovic

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Intra Simona Halep in decisiv?

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Simona Halep pe teren!

actualitate, 08:45