15:00

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia - Simona Halep

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen. continuă pe Adevărul

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Acum se joaca Caroline Garcia - Simona Halep

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Halep pierde la tiebreak primul set al meciului cu Garcia

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Primul meci: Kristina Mladenovici - Simona Halep

Romania intalneste in acest weekend Franta, in semifinalele Fed Cup, si are o sansa istorica de a evolua cu trofeul pe masa.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Simona Halep a castigat primul set al meciului cu Mladenovici, 6-3. Acum se joaca setul secund!

Comentariul LIVE TEXT al meciului 3 din semifinala Fed Cup, Franta - Romania |Simona Halep trece de Caroline Garcia dupa un meci de aproape trei ore

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa prima zi a semifinalei Fed Cup, meci care se se joaca la Rouen.

Comentariul LIVE TEXT al semifinalei Fed Cup Franta - Romania! Kristina Mladenovici - Simona Halep 3-6, 1-6

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Intra Simona Halep in decisiv?

Franta si Romania sunt la egalitate dupa cele patru meciuri de simplu 2-2), dupa ce echipa noastra a condus de fiecare data in urma punctelor aduse de Simona Halep sambata si duminica.

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Simona Halep pe teren!

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Avem un set castigat!

actualitate, 15:00