19:45

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Simona Halep pe teren!

Franta si Romania sunt la egalitate dupa cele patru meciuri de simplu 2-2), dupa ce echipa noastra a condus de fiecare data in urma punctelor aduse de Simona Halep sambata si duminica. continuă pe Online Sport

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Intra Simona Halep in decisiv?

LIVE Fed Cup: Franta - Romania ajunge la meciul de dublu. Avem un set castigat!

LIVE Fed Cup: Franta - Romania in setul decisiv al meciului decisiv pentru un loc in finala!

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca in primul meci (15:00)

Simona Halep, lidera echipei Romaniei, deschide confruntarea cu Franta contra Kristinei Mladenovic, jucatore impotriva careia are palmares negativ.

LIVE Fed Cup, Franta - Romania: Simona Halep joaca acum impotriva Kristinei Mladenovic

Finala Fed Cup ramane un vis interzis pentru acest an

Echipa Romaniei a fost invinsa de Franta, duminica, in semifinalele Fed Cup, scor 3-2, dupa ce a condus cu 2-1 si mai avea nevoie de un punct din ultimele doua meciuri pentru o calificare istorica in finala competitiei. Franta va intalni Australia in deplasare.

Infrangere in decisiv! Finala Fed Cup ramane un vis interzis pentru acest an

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Acum se joaca Caroline Garcia - Simona Halep

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Halep pierde la tiebreak primul set al meciului cu Garcia

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

actualitate, 19:45