11:45

LiveBLOG Spania vs Polonia 1-1 (Rep. II) - 54 Lewandowski egaleaza 57 Moreno rateaza un penalty

Franta putea sa obtina calificarea in optimile Campionatului European inca de sambata, dar reprezentativa pregatita de Didier Deschamps a remizat cu Ungaria, scor 1-1. Tot in grupa mortii, Germania s-a impus in fata Portugaliei campioana en-titre), scor 4-2, si a urcat pe locul secund. in Grupa E, de la ora 22:00, Spania va incerca sa spele imaginea din primul meci: se va duela cu Polonia. Cele trei partide vor fi transmise in direct pe ProTV si LiveBLOG pe HotNews. ro. continuă pe Hotnews

Asa am trait Ungaria - Franta 1-1

Budapesta a gazduit meciul Ungaria - Franta din Grupa F a Campionatului European. Partida a fost live text in aceasta pagina, sambata, de la ora 16:00.

Asa am trait Finlanda - Rusia 0-1

Finlanda si Rusia au deschis a doua etapa din faza grupelor EURO 2020. Meciul programat la Sankt Petersburg a fost live text in aceasta pagina de la ora 16:00.

Asa am trait Ucraina - Macedonia de Nord 2-1. Al doilea meci pe Arena Nationala

De la ora 16:00 am transmis, joi, live text in aceasta pagina, meciul Ucraina - Macedonia de Nord, meci disputat la Bucuresti, pe Arena Nationala, in cadrul Grupei C la EURO 2020.

VIKTOR ORBAN JOACA TARE EURO 2020: Ungaria - Franta 1-1

Franta, campioana mondiala, a reusit doar un egal, 1-1, la Budapesta. Maghiarii viseaza la finala EURO 2020, gratie unui meci in care cel mai bun jucator este Viktor Orban. Corul celor care vorbeau de o Franta care va defila la acest turneu a inceput sa cante mai incet, dupa aceasta partida in care slabiciunile celor mari au fost egale cu ambitiile celor mici.

Ungaria Franta 1-1. Cea mai mare surpriza de pana acum la EURO 2020

Campioana mondiala Franta a tras cu dintii pentru un egal la Budapesta in fata Ungariei, echipa care a deschis scorul in prelungirile primei reprize.

Pontul zilei la Euro 2020: Ungaria vs Franta - Mbappe si cota demna de luat in seama

Prima a venit in vizita Portugalia, campioana Europei, iar sambata Budapesta o va avea in vizita pe vicecampioana continentului, Franta, pe Puskas Arena, unde restrictiile pandemiei practic nu exista.

actualitate, 11:45